Dnes slaví: Miroslava Zítra: Vendula

Svatba je nejdůležitější okamžik v životě dvou lidí, kteří se rozhodnou spolu zpečetit svůj svazek, proto se přípravě svatby věnují celé týdny a měsíce. Vše musí být dokonale připravené a s největší pečlivostí dotažené do konce. Je nutné tedy věnovat pozornost i nejmenším detailům, jako je například výběr svatebních doplňků nebo pohárů.

 

Teď jste  zamilovaní až po uši, ale dle statistik končí polovina manželství  rozvodem. I rozvedení lidé byli na počátku vztahu přesvědčení, že jejich lásku a vztah nikdy nic nepřekazí. Stále více dvojic proto uzavírá před vstupem do svazku manželského předsvatební smlouvu.

Neláká vás klasické svatební šílenství spojené s tradiční svatbou?  Raději se vzdáte přítomnosti rodiny a všech známých, než řešit, koho pozvat můžete a koho musíte, protože se to sluší? Líbila by se vám intimní svatba, jen ve dvou? Zařiďte si svoji svatbu v zahraničí!

Rozlučka se svobodou je krásný zvyk, který probíhá na celém světě. Jde o rituál, kdy se ženich a nevěsta loučí se svobodným životem a připravují se na vstup do manželství.  Podle tradice by měla rozlučka probíhat většinou v den (respektive noc) před samotnou svatbou či svatebním obřadem, ale z praktických důvodů tomu tak většinou není.  V den své svatby chce být každá nevěsta nejkrásnější na světě.

Každá z nás má trochu jiný typ postavy.  Na co bychom si měly dávat pozor při výběru šatů, abychom zdůraznily své přednosti?

Některým pověrám našich předků se pouze smějeme, některé  však do dnešních dnů přetrvaly. Spoustu lidí stále vyleká rozbité zrcadlo nebo černá kočka přes cestu. Totéž platí pro pověru "Svatba v máji – nevěsta na máry". Počet květnových svateb je  poměrně nízký. Význam svatebních zvyků a pověr je  prostý – měly novomanželům zajistit kvalitnější a spokojenější život.

Chystáte svatbu? Pokud jste svatební přípravy nesvěřila do rukou svatební agentury, ale chcete si vše obstarat sama, pak vás čeká hledání  a obíhání svatebních studií a obchodů se svatebním zbožím.  V dnešní internetové době máme velkou výhodu, protože  je možné spoustu věcí ze  svatebních příprav zařídit z pohodlí domova.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Loučení

Dobrý den, dobrý den,

to byl ale krásný den.
Dobrý den, dobrý den,
na shledanou za týden.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi