Dnes slaví: Dana Zítra: Simona

Problémy s otěhotněním?

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

 • V dnešní době, kdy nestačí být dobrý, ale člověk musí doslova vynikat, aby prorazil, je zápas s nízkou sebedůvěrou situací, která vše ještě komplikuje. Nedostatek sebedůvěry může zhatit vaše plány na seberealizaci, zkomplikovat vám pořádně pracovní, ale i rodinný život. Jak se tedy poprat s nedostatkem sebedůvěry a naučit se důvěřovat si víc?

   
 • Někdy se zdá, že když jste v úzkých, prostor mě vyslyší a nabídne pomoc. Pošle mi do cesty člověka, který poradí, pomůže nebo moji situaci vyřeší. Nedá se na to spoléhat, život vyžaduje nasazení. I Kryštofa jsem dostala do života, aby mě udržoval v bdělosti.“ A mnohým rodičům poslal prostor do cesty tuto knížku. Silná dávka odvahy, moudrosti a odhodlání vydržet absolutní vyčerpanou beznaděj, kterou s sebou často nese život s dítětem s ADHD. A často takové chvíle zažívají i rodiče dětí bez této poruchy. Je to přirozená součást mateřství, v němž dnes jsou ženy vystaveny stresu samoty, dokonalosti, přísných očí ostatních a… mnohdy nulového pochopení a pomoci.

   
 • V souvislosti s článkem o migréně Já a moje migréna, aneb mé desatero migrenika jsme dostali žádost o podporu Svépomocné skupiny osob s migrénou. Jelikož sama trpím migrénou, dávám tomuto počinu palec nahoru a podpořím ho všemi deseti. Takže pokud trpíte migrénou a jste ochotní se podělit o své zkušenosti nebo si poslechnout zkušenosti ostatních máte jedinečnou příležitost již 15. listopadu v 18 hodin v kavárně Café Lajka. Podrobnosti v článku.

   
 • Nevím jak u vás, ale u mě vím o tom, že se migréna chystá i 3 dny předem. Ne vždy, ale dost často. Za ta léta, co migrénou trpím, jsem si vypěstovala docela slušná pravidla, jak jí předcházet, nebo ji zmírnit, natolik, abych netrpěla jako zvíře.

   
 • Také si někdy lámete hlavu nad tím, proč je vaše dítě takové jaké je? Nebo přemýšlíte nad tím, jak vaše díte ovlivní znamení, ve kterém se narodilo? Pojďme se spolu, na děti v jednotlivých znameních, podívat trochu blíže.

   

   

This is text