Dnes slaví: Otýlie Zítra: Zdislava

Problémy s otěhotněním?

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

 • Zná to každá žena. Jste uprostřed nabitého pracovního týdne a o víkendu máte plány. Na pravidelný úklid domu tak není nejen čas, ale mnohdy ani chuť. Přesto vám to nedá a chcete uklidit alespoň trochu a za krátkou dobu. A pro tyto chvíle se vám budou hodit 3 chytré tipy, na které jsme se poptali zaměstnanců oblíbené úklidové firmy Ekologickyuklid.eu.

   
 • Problémy s kojením si dokáží naplno vybavit pouze ženy, které je na vlastní kůži zažily. Nejde ale přitom jen o samotný problém s dostatkem či nedostatkem mléka. Základ problému je totiž z větší části spojený s psychickým stavem maminky. Průběh těhotenství, porod a poporodní péče jsou plné stresujících událostí, které na maminku doléhají a mohou ovlivnit vše, včetně kojení. Žen, které takový problém mají, je přitom mnohem více, než kolik se jich se svým problémem svěří. Přitom již za tímto účelem vznikly i laktační poradny, které se zaměřují hlavně na to, aby vám pomohly s čímkoliv, co se kojení týká.

   
 • Život je občas o výzvách, odvaze a odhodlání. Někdo to má rád sám od sebe, někoho k tomu tlačí okolnosti. Od mala mám zdravotní problémy a teď v dospělosti se formují do jiných podob. Jako máma 3 dětí musím fungovat a být tak nějak v cajku. Dnes vám řeknu, co mě vedlo k tomu přistoupit k radikálnímu programu Whole30. Dozvíte se také jaké byly výsledky a jestli do toho půjdu znovu...

   
 • Vánoce byly v minulosti velmi posvátným svátkem, kdy měl každý pocit, že se dějí zázraky. Rodina byla většinou pohromadě a nikdo neměl nijak vysoké nároky. Ke štěstí jim stačilo, že jsou ve zdraví pohromadě a mohou se věnovat jeden druhému.

   
 • Jak je pěkné a příjemné obdarovat někoho zajímavým vánočním dárkem, tak může být velmi otravné a nepříjemné jeho samotné balení. Zvláště v případě, kdy jste vybrali něco skutečně originálního, co ani vzdáleně nepřipomíná běžný tvar. Řešení by mohlo být snadné, a to dát dárek do krabičky, a tu poté zabalit. Pokud ji však nemáte, nezbývá, než se zaměřit na to, aby byl výsledný tvar co nejlepší. Existují sice možnosti nechat si dárek zabalit u profesionálů, ale ne vždy je to z ekonomického hlediska výhodné.

This is text

Další články z kategorie