Dnes slaví: Zdeněk Zítra: Milena

Chystáte svatbu? Pokud jste svatební přípravy nesvěřila do rukou svatební agentury, ale chcete si vše obstarat sama, pak vás čeká hledání  a obíhání svatebních studií a obchodů se svatebním zbožím.  V dnešní internetové době máme velkou výhodu, protože  je možné spoustu věcí ze  svatebních příprav zařídit z pohodlí domova.

 

Internetových obchodů je spousta, zkuste navštívit  třeba  obchůdek Svatba s radostí. Jak název napovídá, jeho provozovatelé chtějí budoucím nevěstám usnadnit běhání po obchodech a nabízejí spoustu svatebních nezbytností. Pro zákazníky, kteří nemají s internetovým objednáváním příliš zkušeností, je hned v úvodu připraven postup, jak jednoduše objednat zboží. Vše je přehledně seřazeno podle základních kategorií a  dále členěno a doplněno o fotografie daného produktu. Máte-li konkrétní představu, do jakých barev bude vaše svatba stylizována, pak si zboží můžete vybírat podle barev. Jednoduše kliknete na vybranou barvičku a hned vidíte, jaké zboží je v daném odstínu k dispozici.

Nabídka je opravdu široká. Najdeme zde doplňky pro nevěstu – podvazky, rukavičky, kabelky, závoje, ozdoby do vlasů, doplňky pro ženicha – košile, vesty, kravaty, bižuterie – náhrdelníky, čelenky, svatební sady. Dále pak svatební laskominy, balónky a lampiony, dekorace na svatební hostinu a obřad, dekorace na auto, dekorační látky, papírové krabičky na výslužky, společenské šaty a mnoho a mnoho dalšího. Nechybí ani novinky či akční zboží. Využít můžete i službu profesionálního fotografa pana Čislinského, jenž je také v nabídce tohoto internetového obchodu.

Navštivte specializovaný e-shop   www.svatbasradosti.cz a sami se podívejte na širokou nabídku svatebních dekorací a doplňků. Obchod najdete i na facebooku.

Užijte si výběr svatebních potřeb bez stresu, z pohodlí domova  a  s radostí !

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Žabka

Byla jedna žabka malá, kuňk, kuňk, kuňk!

Ona by se ráda vdala, kuňk, kuňk, kuňk!

Vylelezla ven z vodičky usišit své botičky,

kuňk, kuňk, brekeke, kuňk, kuňk, brekeke, kuňk, kuňk, brekeke, kuňk!

 

Přiskákal k ní žabák mladý, kuňk, kuňk, kuňk!

Co, žabičko, děláš tady, kuňk, kuňk, kuňk!

Byla svatba veliká, pozvali půl rybníka,

kuňk, kuňk, brekeke, kuňk, kuňk, brekeke, kuňk, kuňk, brekeke, kuňk!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi