Dnes slaví: Doubravka Zítra: Ilona

BiodermaTaké se již nemůžete dočkat, až letos opět vyrazíte na vytouženou dovolenou společně se svými nejbližšími? Pokud však nechcete, aby vaše nadšení vystřídalo zoufalství způsobené spálenou kůži vašich dětí, seznamte se se základními pravidly bezpečného opalování. Jistě vám nemusíme připomínat, že dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělého člověka, a proto vyžaduje o to intenzivnější péči.

O svou pleť bychom se měli pravidelně starat. V zimě toto pravidlo platí jednou tolik. V období mrazů naše pleť trpí a měli bychom ji jednou za čas věnovat i nadstandartní péči. Vyzkoušejte jednu z domácích pleťových masek!

Vysvědčení se rozdává již zítra a prakticky všichni zaměstnanci školy si domů donesou nějakou tu řezanou květinu a poté přemýšlí, jak je uchovat dlouho čerstvé? Ať už jste ti co květinu kupují, nebo ti co se ji snaží co nejdéle zachovat krásnou a svěží, máme pro vás pár rad, jak jejich životnost prodloužit. Byla by škoda nechat je rychle zvadnout, pokud to lze co nejvíce oddálit. Pojďme se společně podívat na to, jak toho docílit.

Pochmurné počasí a dlouhodobější absence slunečních paprsků může mít za následek únavu, bolest hlavy, ale i depresi. A věřte tomu nebo ne, když máte tak zvanou "depku", ví o tom i celé vaše okolí a vaši blízcí se mnohdy nevině stanou terči vašich problémů a nářků. V období splínů a deprese si také najednou uvědomíte, že u kafíčka s kamarádkou neprobíráte vzájemné novinky, nýbrž jenom a pouze vaše problémy a vaše starosti. Ty vám totiž v tomto pochmurném období připadají nanejvýš důležité a extra velké!

pleťKaždá z nás si přeje mít čistou a zdravou pleť. Děláte však pro ni vše potřebné? Zde najdete několik chyb v péči o vaši pokožku.

5 potravin pro krásné vlasyVětu "Jste to, co jíte" jste už nejspíš slyšeli bezpočtukrát, a tak nemá cenu ji příliš rozebírat. Ostatně – bylo by velmi naivní si myslet, že zůstanete fit, zdraví a krásní, pokud nahradíte čerstvou zeleninu a ovoce jídlem z fastfoodu, vodu a bylinkové čaje Coca-Colou a pohyb hrstí doplňků stravy. Tak to zkrátka nefunguje a příroda se jen tak lehce ošálit nedá.

Máte suchou kůži? Trápí vás vrásky, akné, nesjednocená barva pleti, skvrny na kůži či vám pleť rychle červená? Objevte revoluční klinicky ověřenou a odborníky doporučovanou kosmetickou značku Neostrata s léčebnými účinky. Speciální řady se zaměřují na specifické potíže kůže a složky obsažené v kosmetických přípravcích mají výjimečné účinky. Ovocné kyseliny v mycích gelech, krémech, tělovém mléku a ostatních produktech pleť obnovují, vyhlazují a posilují zároveň a jsou účinné v boji proti nechtěným pupínkům. Kosmetika není parfemována, je tedy vhodná pro citlivou pleť i těhotné ženy.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Větříček

Foukej, foukej, větříčku,

shoď mi jednu hruštičku.

Shoď mi jednu nebo dvě,

budou sladké obě dvě.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi