Dnes slaví: Helena Zítra: Ludvík

O svou pleť bychom se měli pravidelně starat. V zimě toto pravidlo platí jednou tolik. V období mrazů naše pleť trpí a měli bychom ji jednou za čas věnovat i nadstandartní péči. Vyzkoušejte jednu z domácích pleťových masek!

Avokádová maska

Mnoho dnešních pleťových mlék obsahuje avokádový olej. Má hydratační a antioxidační účinky. Vyhlazuje také nedokonalosti a zlepšuje vzhled jizev. Vydlabejte proto z něj dužinu a nasekejte ji na malé kousíčky. Ty si pak naneste na pleť a nechte patnáct minut působit. Váš obličej bude odpočatý a hydratovaný.


Tvarohová maska s medem

Med má hojící a antibakteriální účinky. Smíchejte proto dvě lžíce měkkého tvarohu společně se lžící medu a naneste na pokožku. Tato maska vám zmírní akné a hydratuje vaši pleť.

 

Okurková maska

Okurka je plná vody a proto je tato maska velice vhodná pro suchou pleť. Nasekejte okurku na malé kousky a naneste na obličej jako u avokáda. Můžete přidat i jednu lžíci měkkého tvarohu. Ucítíte, jak se váš obličej uvolní a bude působit svěže. 

 

Maska z droždí proti akné

Tato maska je vhodná pro pleť trpící mastěním a vytvářením akné. Smícháme lžičku citrónové šťávy s jedním droždím a třemi lžícemi mléka. Naneste a nechte patnáct až dvacet minut působit. Následovně si obličej umyjte teplou vodou. 

Mrkvová maska

Nastrouháme si dvě střední mrkve a smícháme je společně s jedním bílkem. Tuto směs poté naneste na obličej a nechte dvacet minut působit. Vaše pleť bude vyživená a rozjasněná. 

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou!

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Prasátko a brouk

Šlo prasátko na procházku.

Mělo uzel na ocásku.
Po cestě je potkal pes.
Ocásek si rovně nes.

Leze, leze brouk,

vítr na něj fouk,

překulil ho na záda,
takhle kopal nohama.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi