Dnes slaví: Lada Zítra: Soběslav

pleťKaždá z nás si přeje mít čistou a zdravou pleť. Děláte však pro ni vše potřebné? Zde najdete několik chyb v péči o vaši pokožku.

 


1. Správné odlíčení 

Nezapomínejte se večer správně odlíčit. Je vědecky dokázáno, že ženy, které se na noc neodličují, vypadají na svůj věk mnohem starší. Proto vemte nejlépe tělové mléko společně s tampónky a pečlivě pleť očistěte. Opláchnutou pokožku ještě před spánkem namažte krémem. 

2. Pitný režim a strava

Pitný režim a strava souvisí se vší naší krásou. Při nedostatku tekutin se v zimním období tvoří na kůži tzv. šupinky. Nezdravými jídly pleti také nijak nepřispějeme.

3. Vymačkávání pupínků

Naskočil vám na čele pupínek a vy se ho okamžitě snažíte násilnicky dostat pryč? Do kůže se vám tak může dostat infekce a upřímně řečeno místo po boji s pupínkem vypadá ještě hůř než předtím. Používejte kvalitní přípravky proti akné. Jsou účinnější a většinou skutečně pomohou.

4. Spánek

Spíte méně než 7 hodin denně? To vám vaše pokožka vůbec nepoděkuje. Podle nových studií stárne dokonce dvakrát rychleji než vyspalým lidem. Nestihne si totiž odpočinout a zregenerovat se. Vše se ale nesmí přehánět, přehnaně mnoho spánku spíše uškodí. 

5. Pudry

Pokud trpíte na suchou pleť, rozhodně nepoužívejte samotný pudr. Naneste nejprve make up. Pudr totiž vstřebává vlhkost a pokožku by vám ještě více vysušil. 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

MÁME DOMA KOHOUTA

MÁME DOMA KOHOUTA,

TEN NÁM SERE DO KOUTA.

JÁ MU ŘÍKÁM:  TY VOLE,

BĚŽ SE VYSRAT NA POLE!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi