Dnes slaví: --- Zítra: Bedřich

Neplodnost je velký problém dnešní doby, který řeší čím dál větší množství párů. Pokud víte, že původ obtíží je na vaší straně (ženy), tak pro vás máme několik zajímavých tipů, kterými můžete svoji schopnost otěhotnět podpořit.

 

Samozřejmostí by měla být změna životního stylu. Začněte detoxikací – očistou organismu a pokračujte kvalitní a zdravou stravou. Odbourejte všechny stresové situace a psychické bloky a problémy. Plnohodnotná a smysluplná detoxikační kůra by měla trvat nejméně jeden až dva měsíce. Její výběr byste měly nechat na odborníkovi. Je důležité, aby měla smysl. Nejde jen o její účinek, ale i o to, že různé čistící prostředky jsou dost nákladné a byla by škoda vyhazovat peníze oknem.

Víc rozebrat bychom měli i další součást zdravého stylu. A tím je cvičení. Pokud chcete otěhotnět, je pohyb sice důležitý, ale nic se nemá přehánět. Přílišná námaha je pro organismus a jeho periodu problematická. Zrovna tak pokud byste začaly hubnout nebo naopak přibírat na váze v případě, že byste řešily zklamání z problémů přílišným jídlem!

Hodně důležité je i to, co máte „v hlavě“. Pokud se na otěhotnění budete příliš upínat, tak si můžete v mysli vytvořit blok. Uvědomte si, že naše mysl a životní postoje mají obrovskou sílu, o které vůbec nemusíte tušit. A přesto naše životy ovlivňují!

Jsou samozřejmě i další postupy, kterými se zabývá MagazinZENY.cz. Na tomto specializovanám magazínu pro ženy najdete různé rady a informace nejenom o problémech s otěhotněním, ale všem, co ženy zajímá.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Pochodují vojáci

Pochodují vojáci po cvičení po práci.

Jak se jim to pochoduje, když jim trubka vytrubuje,

tram tadadá, tram tadadá, to je naše armáda. 

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi