Dnes slaví: Dorota Zítra: Alexandr

Se začátkem školního roku ubývá příležitostí k zábavě. Pokud nebude zrovna svítit sluníčko, vezměte celou vaši bandu do kina. S animovanými pohádkami se vážně roztrhl pytel. Dáme vám opravdu skvělé tipy na návštěvu kina!

 

Co třeba Madagaskar 3?

Nerozlučná čtverka je opět tady a tentokrát se určitě budete skvěle bavit. Technicky nadáni tučňáci se díky opravenému letadlu vypraví do Monte Carlo, kde si užívají hazardních her. Naši partu však nezvali s sebou, tak se rozhodli připlavat za nimi. Souhra náhod je opravdu velmi pestrá a tak se Alex, Marty, Melman a Glorie dostávají do krušné chvíle, kdy musí prchat před nepříjemnou policistkou, které si přeje ulovit právě Alexe. Při útěku je napadne skvělý nápad a to ten, že se ukryjí v cirkusu. Opičáci spolu s tučňáky cirkus koupí a tím mají zvířecí kamarádi zase další starosti. Cirkus je v bídném stavu a tak všichni musejí spojit síly a postarat se, aby cirkus opět získal na popularitě a oblíbenosti.

Král Jelimán se zamiluje do medvědice Soni a stane se z nich nerozlučná dvojice. Marty se spřátelí s lachtanem a spolu vytvoří rafinované cirkusácké číslo. Glorie naučí Melmana tančit a to přímo na laně. A co čeká na Alexe a jak vše dopadne se dozvíte právě kině.

Doba ledová 4

Pokud je vám a vašim dětem více sympatická prehistorická parta, určitě neváhejte a jděte se podívat na volné pokračování. Scratt zasadí žalud opravdu zajímavě až se prakontinent Pangea rozpadne. Kamarádi musí najít cestu zpátky domů. Zvládnou to ?

Určitě si najděte čas a vydejte se s dětmi za zábavou.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Jedna dvě tři čtyři pět

Jedna dva tři čtyři pět,

cos to, Janku, cos to sněd.
Brambory pečený
byly málo maštěný.

Šest sedm osm devět,
zbytek brambor sněd medvěd.
A liška s zajícem
dojedli se krajícem.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi