Dnes slaví: Igor Zítra: Olivie a Oliver

Školní rok začal a většina dnešních rodičů řeší dilema, na jaký kroužek dítě zapsat. Bohužel stále více rodičů chodí do práce a nemá čas se dětem věnovat tak, jak by potřebovaly a proto dávají děti do nejrůznějších kroužků již od školky. Malé děti ve školce mají možnost od 3 let chodit na kroužky Zumby, angličtiny, keramiky, nejrůznějšího cvičení, karate, fotbalu, tenisu a dalších roztodivných aktivit, které školky a školy, pod tlakem doby, nabízejí. Dnes se podíváme na to, zda je to nutné...

Vánoce nám skončily. Všichni (včetně našich dětí) jsme plní dojmů z prožitých svátků. Také ale zjišťujeme, že kalhoty se nám v pračce nějak srazily a do schodů funíme jako parní lokomotivy. Delší část zimy je teprve před námi, tak hurá ven užít si zimních dnů.

Určitě nebudeme přehánět, pokud řekneme, že si každý rodič myslí právě o svém potomkovi, že se jedná o to nejtalentovanější a nejchytřejší dítě pod sluncem. Pokud však do našich úvah pustíme trochu objektivnosti, může se stát, že i náš potomek bude v něčem vynikat. V těchto chvílích je nutný právě náš zásah, tedy zásah rodičů, kdy se ho budeme snažit v daném ohledu všemi způsoby podporovat.

Tou nejoblíbenější aktivitou mnohých dětí právě během podzimních dnů je určitě pouštění draků. Samozřejmě není nic těžkého ani drahého koupit si již hotového draka, jelikož výběr na našem trhu je skutečně obrovský. Pokud jste však tvořivé typy a rádi zapojíte i vašeho potomka, potom není nic lepšího než si takového draka vyrobit svépomocí.

KrtečekDěti potřebují také zábavu. Nejčastěji vše vyřeší hračky, ale někdy si s nimi člověk už neví rady. To je potom prostor pro pohádky nebo kreslené filmy na DVD. Velmi populární jsou večerníčky, jejichž hrdiny jsou veselé kreslené postavičky. Pro naše české děti je dozajista jednou z nejoblíbenějších pohádkových kreslených postaviček Krteček.

Tak jste se dočkali. Magazín Nejenmaminkam.cz prošel velkou změnou designu a funkcí. Proč tomu tak musí být vám nyní řekneme. Nebojte se, není to jen z našeho rozmaru. Všechny změny, které nyní probíhají byly potřebné a věříme, že i prospěšné.

 

Tak jako každý rok se i letos na Vánoce těší celá rodina, děti asi nejvíce. Zpříjemněte jim čekání na Ježíška pečením cukroví, které jim ten dlouhý předvánoční čas ukrátí.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Pavouček

Jeden malý pavouček, 

vylezl na palouček,

nitkami si pohrával,

pavučinku poskládal.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi