Dnes slaví: Běla Zítra: Slavomír

Internet je silné medium, které slouží všem bez rozdílu věku. I proto zde nalezneme plno věcí vhodných i pro naše batolata a předškoláčky. Můžeme hledat od omalovánek přes vzdělávací stránky až po pohádky. My si to vezmeme hezky postupně.

 

Malé děti, které ještě neumí pořádně mluvit, či se to snaží zdokonalit a zajímá je počítač více než lecjaká knížka, ocení stránky hravé učení. Tam si děti, za pomoci rodičů, mohou vybrat kategorie kterým se chtějí věnovat. Mohou opakovat dopravní prostředky, zvířátka, počasí, barvy a spoustu dalších okruhů, které jsou předříkány dětským hlasem. Je tomu pěkně rozumět. Stránky mají dva módy. Jeden pro neregistrované, druhý pro ty, co jim registrace nevadí. Rozhodně se vyplatí registrovat, zabere to chvilku a prcka zabaví a možná i něco naučí.

Další aktivitou na netu můžou být omalovánky. A to jak online, tak i pro vytištění. Jedny z mnoha stránek co nabízejí obojí jsou např. http://www.kamaradske-hry.cz/. Naleznete zde, ale i sudoku,pexeso, puzzle a spoustu dalšího. Omalovánky si můžete zdarma stáhnout a vytisknout doma v černobílé podobě a barevné dotvoření je už jen na fantazii vašich dětí.

Další položkou kterou může internet nabízet pro ty nejmenší jsou pohádky. Mohou být nahrané na YouTube, Stream, případně někde ke stažení. Na stránkách http://www.detsky-web.cz/ jsou pohádky jak video,tak i audio. Naleznete zde i omalovánky a nějaká ta hra se také najde.

Skoro to vypadá, že internet by mohl naše prcky lecčemu naučit, ale jako u všeho, tak i u internetu musíme prťata vést a učit je s ním zacházet. Takže malujte, hrajte si, koukejte a bavte se...

Máte dobrou zkušenost s nějakými stránkami pro prťata? Dejte nám vědět, rádi je vyzkoušíme.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Zoubky

Čistím zoubky, řízy, řízy,  

ať jsou bílé jako břízy.  

Vpravo, vlevo, vpředu, vzadu,  

horní a pak dolní  řadu.  

Ať  jsou bílé jako sníh,  

ať má  každý radost z nich.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi