Dnes slaví: Igor Zítra: Olivie a Oliver

bydleniV minulých článcích jsme předělali dětský pokoj a nakousli jsme ložnici. Dnes bychom se mohli trochu věnovat bydlení tak nějak obecně. Nevím jak vy, ale když něco předělávám, věnuji dost času přípravě a hledání nějaké inspirace. Procházím internetové stránky, hledám fotografie a dělám si poznámky co by se mi líbilo, co bych upravila.

Neříkám, že vše z toho zrealizuji, nicméně je to taký rituál, před předělávkou jakékoli části bytu. Magazínů o bydlení je dost a to nemyslím jen ty tištěné, ale i ty internetové. Poslední dobou to vypadá, že si jsou všechny až moc podobné a nic moc je nerozlišuje.  Tak nějak mi chybí nové nápady.

Magazíny o bydlení 

bydlení

Při brouzdání po internetu a hledání oné inspirace jsem narazila na jeden magazín který je přece jen v něčem jiný. Je neotřelý, má přes 10500 čtenářů a přesto nemá své internetové stránky. Ještě pořád nechápete? Magazín Kuchyně & Bydlení se v tuto chvíli nachází hlavně na Facebooku. Fotografie od doplňků, přes kuchyně až k domům, doplňují výstižné popisy a názory čtenářů, z nichž losují a rozdávají dárečky. Děkují tím za podporu fanouškům. Pro ty z vás, kteří se Facebooku vyhýbáte, nemusíte smutnit, že o něco přijdete. Oficiální internetové stránky budou teprve spuštěny a to za devět dní.

Co nabízí Kuchyně & Bydlení

Zmiňované internetové stránky magazínu Kuchyně & Bydlení pak slibují nabídku všeho o bydlení na jednom místě. Soudě dle facebookových stránek, bude i na webu spousta inspirace a nápadů. Měly by zde být i věci ohledně nábytku, receptů a fotogalerie, které se nebudou týkat jen kuchyní. Již nyní se můžete předregistrovat a s napětím očekávat ostré spuštění. Informace o tomto magazínu se, díky jejich soutěži, řítí českým internetem jako lavina. V každém případě to vypadá, že tento magazín by mohl vnést nový vítr a inspiraci do světa bydlení. Pokud redaktoři přenesou elán a nadšení z facebooku na web bude to rozhodně zajímavá podívaná.

 

 

Zdroj fotografií: http://www.kuchyne-bydleni.cz/, www.facebook.com/Kuchyne.Bydleni

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Pejsek

Sedí pejsek u vrátek, jede kolem fiátek.

Halo, pane fiate, vy to tady neznáte?

Spletl jste se velice, je tu slepá ulice.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi