Dnes slaví: Anežka Zítra: Kamil

 

 

 

Zatímco v létě hrají hlavní roli radovánky u vody, zima je přímo stvořená na dovádění ve sněhu. A proto jakmile bílý poprašek napadne, je ideální s vaší ratolestí vyrazit ven, jelikož existuje spousta možností, které se dají v zimě dělat. Je to třeba sáňkování, koulování či stavění sněhuláků. Mnoho lidí samozřejmě využívá zimního období k tomu, aby vyrazili na dovolenou. A jsou to právě zimní pobyty, které jsou v posledních letech velmi oblíbené a mnoho rodin je má raději než dovolené letní. Často se samozřejmě jedná o milovníky lyžování.

 

Vyhlášená střediska nabízejí mnoho zábavy

Samozřejmě, i když neholdujete lyžování, můžete si v mnohých zimních střediscích užívat mnoho další zábavy. A to nejenom u nás, ale i pokud vyrazíte za hranice. Několikadenní pobyt na horách je určitě příjemným zpestřením zimy. Navíc, jak dokládají mnohé recenze hotelů, právě zahraniční zimní střediska, především ta alpská, nabízejí příjemné a komfortní ubytování, které je v některých případech srovnatelné s našimi horskými hotely. A to ať už je to Francie, Rakousko nebo třeba Itálie. Věřte, že místní Alpy vás ohromí.

O vašeho potomka bude dobře postaráno

Pokud jste přece jenom milovníci lyžování, nebo třeba snowboardingu, neváhejte vyrazit i se svým synem nebo dcerou. Vy si můžete užívat skvělého lyžování v Alpách a vaše dítko můžete svěřit zkušeným instruktorům například do lyžařské školy, kde se nejenom naučí mnohem lépe jezdit, ale spolu s instruktorem a ostatními dětmi si určitě užijí i mnoho zábavy. Tu ostatně nabízejí třeba i oblíbené sáňkařské dráhy, na kterých si užije celá rodina pohromadě. Proč se tedy nevydat vstříc skvělým střediskům, která Alpy nabízejí, vstříc skvělému ubytování, které nabídne téměř každý hotel, a také vstříc nezapomenutelným zážitkům. Stačí si pouze sbalit a vyrazit.

 

 

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Čtyři jabka

Měla babka čtyři jabka

a dědoušek jen dvě.

Dej mi babko jedno jabko,

budeme mít stejně.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi