Dnes slaví: Miloš Zítra: Zora

Již samotná cesta na Zelčín je zrádná, jen stěží jsme našli značení kudy kam... Ačkoli se tento objekt pyšní tak vznešeným názvem, jedná se v podstatě o farmu s restaurací. Před objektem jsou výběhy s koňmi a parkoviště. Když máte štěstí tak nezaparkujte přímo na slunci. S dětmi jsme se vydali obhlédnout "zoopark", protože mají rády zvířátka.

Od názvu Zoopark jsem si představovala jednak větší objekt druhak víc zvířat. V podstatě tam mají pár prasat, pštrosy, morčata, koně, ovce, dvě opičky Makaka, kozy a koně. To vše v jednom obrovském chlévě, velikosti starých dobrých kravínů. Takže celou "expozici" máte projítou ani ne za 5 minut.

Budiž objektu k dobru, že mají hřiště s pískovištěm pro děti a venkovní zahrádku u restaurace. V restauraci je sice herní koutek, nicméně je umístěn hned vedle piána a mrazících boxů na zmrzlinu. U obojího jsou židle a dítě velmi snadno spadne a udeří se. V restauraci jsou velké stoly poměrně blízko u sebe. Budou-li tam pobíhat děti mezi stoly, pak pozor na hlavu. Další docela nebezpečná věc je, že kuchyň má vchod hned vedle dětského koutku, takže pokud je obsluha na place a rodiče zabráni do hovoru, dítě do kuchyně proklouzne.

My čekali na jídlo přes půl hodiny, to už je docela dlouhá doba na to, aby děti byly v klidu. Takže jsme se nakonec museli vystřídat. Jeden pojedl uvnitř v restauraci, druhý si vzal děti ven na písek, potom jsme se prostřídali. Budiž personálu k dobru, že si dávali na děti pozor když roznášeli jídlo po place a celkově nijak aktivitu dětí v lokálu nekomentovali.

Takže pokud máte starší děti, co už vydrží chvilku v klidu, pak mohu toto místo doporučit. Očekávejte spíše méně než více a budete spokojeni.  Malé děti, do cca 3.let, musíte dost hlídat.

http://www.zelland.cz/

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Mraveneček

Polámal se mraveneček, ví to celá obora.

O půlnoci zavolali mravenčího doktora.

Doktor klepá na srdíčko, potom píše recepis

Třikrát denně prášek cukru, bude chlapík jako rys.

Dali prášek podle rady, mraveneček stůně dál.

Celý den byl jako v ohni, celou noc jim proplakal.

Čtyři stáli u postýlky, pátý šeptal: Neplakej. Zafoukám ti na bolístku, do rána ti bude hej.

Zafoukal mu na bolístku, pohladil ho po čele,

hop a zdravý mraveneček ráno skáče z postele.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi