Dnes slaví: Dominik Zítra: Kristian

fimoPřinášíme jednoduchý návod na tvorbu pusinek z FIMO hmoty. Předtím si však tuto hmotu ještě představíme. FIMO je druh modelovací hmoty, podobné moduritu, která po zahřátím na určitou teplotu ztvrdne. Dá se péci při 110 °C v troubě po dobu 30 minut, anebo ji můžeme 20 minut vařit ve vodě.

"Sedláček rozsívá, ptáček za ním sbírá. Sej, sedláčku, hodně hustě, ať za tebou pěkně roste pšenička zelená.“ (lidová z jižních Čech) Ano, máme zde další z řady tvořivých článků, tentokráte na téma jarní zeleň pro děti.

“Mami, já bych chtěla nějaké zvířátko”, prosila vždy naše Anička. A protože její kamarádka má papouška, chtěla papouška taky. Mluvícího papouška, samozřejmě. Jelikož si myslíme, že mít doma zvířátko je pro dítě poučné, ale opeřencům zrovna neholdujeme, pořídili jsme po nějaké době Aničce pejska a papouška jsme si tedy alespoň vyrobili.

Vyjednávání v záležitosti zvýšení platu pro nás bývá opravdu tvrdý oříšek, někdy tak tvrdý, že to raději předem vzdáme, než abychom riskovali. Málokdo z nás má tu možnost, ocenit si svou práci  sám a podle toho si pak žádat o honorář. Každý z nás by však zvýšení platu jistě občas uvítal. Jsme však na omylu, pokud tento krok odkládáme v domnění, že si náš nadřízený všimne, jak dobře pracujeme a jak jsme výkonní a sám naši snahu náležitě ocení. 

Jaro se po dlouhém období konečně probojovalo na povrch a s jeho příchodem začíná motorkářská i cyklistická sezóna. Někteří lidé jezdí na kole či motorce sami, jiní v páru a jsou i tací odvážlivci, že vyrazí na oblíbenou cyklistiku společně s celou rodinou. Výlet na kole je bezesporu zdravý a mnohem dobrodružnější než mačkání se v přehřátém autě, které sviští po dálnici. Co ale s velmi malými dětmi? Na kole ještě jezdit neumí, a proto se musejí uchýlit do dětských sedaček na kolo nebo do moderního vozíku za kolo. Jaký je v tom rozdíl a co je mnohem vhodnější?

V minulém díle jsme se dozvěděli, co to vlastně stavebnice Magic Nuudles je. Dnes se podíváme, co by se z této skvělé stavebnice dalo vytvořit.

Tato zajímavá ECO stavebnice rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a jemnou motoriku dětí! Pojďme se na ni tedy podívat blíže.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Hou hou, krávy jdou

Hou hou, krávy jdou, nesou mlíko pod vodou.

A ta naše jalová do kostela chodívá. 

Kostel se zboří, stodolička hoří,

skoč, panenko, do vody pro ty černý jahody.

Proč já bych tam skákala, sukničky si máchala.

Kde bych si je usušila? 

U pána nahoře, v tý černý komoře.

Pán není doma, von jel do mlejna,

pro čtyry ovce, pro pátýho skopce, pro šestýho do kopce. :-))

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi