Dnes slaví: Arnošt Zítra: Kvido

Již samotná cesta na Zelčín je zrádná, jen stěží jsme našli značení kudy kam... Ačkoli se tento objekt pyšní tak vznešeným názvem, jedná se v podstatě o farmu s restaurací. Před objektem jsou výběhy s koňmi a parkoviště. Když máte štěstí tak nezaparkujte přímo na slunci. S dětmi jsme se vydali obhlédnout "zoopark", protože mají rády zvířátka.

Od názvu Zoopark jsem si představovala jednak větší objekt druhak víc zvířat. V podstatě tam mají pár prasat, pštrosy, morčata, koně, ovce, dvě opičky Makaka, kozy a koně. To vše v jednom obrovském chlévě, velikosti starých dobrých kravínů. Takže celou "expozici" máte projítou ani ne za 5 minut.

Budiž objektu k dobru, že mají hřiště s pískovištěm pro děti a venkovní zahrádku u restaurace. V restauraci je sice herní koutek, nicméně je umístěn hned vedle piána a mrazících boxů na zmrzlinu. U obojího jsou židle a dítě velmi snadno spadne a udeří se. V restauraci jsou velké stoly poměrně blízko u sebe. Budou-li tam pobíhat děti mezi stoly, pak pozor na hlavu. Další docela nebezpečná věc je, že kuchyň má vchod hned vedle dětského koutku, takže pokud je obsluha na place a rodiče zabráni do hovoru, dítě do kuchyně proklouzne.

My čekali na jídlo přes půl hodiny, to už je docela dlouhá doba na to, aby děti byly v klidu. Takže jsme se nakonec museli vystřídat. Jeden pojedl uvnitř v restauraci, druhý si vzal děti ven na písek, potom jsme se prostřídali. Budiž personálu k dobru, že si dávali na děti pozor když roznášeli jídlo po place a celkově nijak aktivitu dětí v lokálu nekomentovali.

Takže pokud máte starší děti, co už vydrží chvilku v klidu, pak mohu toto místo doporučit. Očekávejte spíše méně než více a budete spokojeni.  Malé děti, do cca 3.let, musíte dost hlídat.

http://www.zelland.cz/

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Vláček

Jede vláček motoráček, uvnitř sedí malý dráček.

Jezdí tam  a zase zpátky, hledá cestu do pohádky.

Kdy ji najde, to sám neví, tajný signál se mu zjeví.

Pořád čekat lehké není. Samou nudou zuby cení.

Stýská se mu, chtěl by domů. Velké slzy roní k tomu.

Vláček troubí – co se děje? Napětím se celý chvěje.

Bude tunel, černá díra. Tajné dveře otevírá.

Slunce zmizí nakrátko, už jsem doma, pohádko.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi