Dnes slaví: Olga Zítra: Bořek

KrtečekDěti potřebují také zábavu. Nejčastěji vše vyřeší hračky, ale někdy si s nimi člověk už neví rady. To je potom prostor pro pohádky nebo kreslené filmy na DVD. Velmi populární jsou večerníčky, jejichž hrdiny jsou veselé kreslené postavičky. Pro naše české děti je dozajista jednou z nejoblíbenějších pohádkových kreslených postaviček Krteček.

 

 

KrtečekPrvní dobrodružství Krtka vzniklo již v roce 1957 v dílně výtvarníka Zdeňka Milera – Jak Krtek ke kalhotkám přišel. Od té doby se stal velmi populárním a žádaným. I když už není nejmladší, přece jen je mu 54 let, přesto stále podniká Krteček se svými přáteli cesty do různých krajin, poznává spoustu nových lidí i zvířátek a zažívá občas stále nová dobrodružství. Chcete-li se o Krtečkových dobrodružstvích dozvědět více, stačí si objednat DVD film s Krtkem a můžete se do neznáma vydat s ním i vy.

 

Nemusíte ani opustit pohodlí domova, stačí navštívit internetový obchod FilmnaDVD.cz, kde jsou vám k dispozici veškeré dostupné pohádky s Krtečkem. Můžete vybírat jednotlivá DVD nebo také kolekci všech příběhů, jejichž hlavním hrdinou Krteček je. Pořiďte vašim dětem film na DVD s roztomilým Krtkem. Zaručeně je zabavíte a určitě i vy sami se rádi vrátíte k pohádkám vašeho mládí. Krtek vám milerád ukáže, jak se stal zahradníkem, jak se slaví Vánoce, jak se dělá muzika nebo jak to vypadá ve městě. Neváhejte a využijte možnosti zakoupení celé série Krtkových dobrodružství celkem na šesti DVD. Dopřejte vašim dětem nového nebojácného, spravedlivého, chytrého a správného kamaráda.

 

Filmnadvd.czSamozřejmě vám FilmnaDVD.cz nabídne také celou řadu dalších pohádek pro nejmenší i větší děti. Naleznete zde různé večerníčky, animované pohádky i pohádky hrané. Navštivte internetový obchod FilmnaDVD.cz, který se specializuje na prodej DVD filmů pro děti i dospělé, a vyberte si filmy na DVD podle vašeho vkusu.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Poslali mě

Poslali mě naši k vašim,

aby přišli vaši k našim.

Když nepřijdou vaši k našim,

tak nepřijdou naši k vašim.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi