Povídám, povídám pohádku o růžovém prasátku, co leželo ve chládku a četlo si pohádku o červenem prasátku, co leželo ve chládku a četlo si pohádku o fialovém prasátku........

Tak stále dokola všechny možné barvy, nakonec bylo i puntíkaté prasátko a pruhované... :-) říkala to moje prababička babičce, babička mojí mamince a nyní to učím já svoje děti :-)

anetahozakova1

 


Další články z kategorie

Říkanky

Koláčky

Koláčky, koláčky dobré mám,

dělal jsem je z písku sám,

já chci koláč pečený,

sladký, chutný, barevný.

Reklama