Hodně ušetří velké nákupy, protože člověk prostě nechodí často do obchodu a nekupuje zbytečnosti. My děláme velký nákup jednou za dva až tři týdny, jinak se kupuje jen čerstvé pečivo, ovoce a zelenina. A člověk ušetří víc, než se zdá. A jak nakupuje online, tak ani při těch velkých nákupech neskončí v košíku něco jen proto, že začnu slintat u regálu:)

 

 

Krásný den, Drdlová Pavla


Další články z kategorie

Říkanky

Pejsek

Sedí pejsek u vrátek, jede kolem fiátek.

Halo, pane fiate, vy to tady neznáte?

Spletl jste se velice, je tu slepá ulice.

Reklama