V naší domácnosti nejvíce šetříme nákupem kvalitních věcí - počínaje nábytkem, přes oblečení, boty, kosmetiku, domácí spotřebiče, elektroniku, čistící prostředky atd. Stojí sice více, ale vydrží podstatně déle. Také se mi osvědčily denní nákupy potravin. Koupím, jen to, na co máme zrovna chuť a tedy to sníme. Odpadá tak vyhazování prošlých nebo zkažených potravin, které se hromadily v lednici po týdenním meganákupu v hypermarketu.

Přeji hezký den, Vendula Tichá, 


Další články z kategorie

Říkanky

Mámo, táto

Mámo, táto,

v komoře je myš.

Zavoláme kocoura,

on tu myšku vyšťourá.

Mámo, táto,

myška už je pryč. 

Tuto má moje dcera nejradši už od malička. Vždycky začne "Mámo, táto", já řeknu "v komoře je..." a dcerka s radostí vykřikne "...MYYYYŠ". :)

Reklama