Dnes slaví: Zuzana Zítra: Klára

Upřednostňuje koupání v horkých letních dnech v soukromých prostorách? V tom případě jistě dobře víte, že nejen správný výběr venkovního bazénu, ale také volba kvalitních čisticích prostředků k údržbě venkovního bazénu, hraje důležitou roli. Díky bazénovému specialistovi Albixon můžete Vašemu bazénu dopřát tu nejlepší péči, neboť tato společnost se nezabývá pouze prodejen bazénů a vířivek, ale také bazénové chemie. Ta Vám pomůže udržet čistou vodu v bazénu po celou sezónu koupání.

 

Mezi nejprodávanější produkty bazénové chemie bez pochyb řadí multifunkční chlorové tablety, granulát na regulaci ph, testovací soupravy a vločkovač. Své oblibě se v poslední době těší rovněž aroma do vody. Ty si můžete u Albixon zakoupit v aroma vůně kokos a vanilka, citron, borovice nebo lesní jahoda. Například balení přípravku Chlor Maxi je velmi vhodný pro rychlou dezinfekci i šokové zachorování.

Hodí se skvěle pro všechny stupni tvrdosti vody. Použít jej můžete rovněž k vyššímu a rychlému chlórování. V této jednokilové tubičce se skrývá chlorový granulát, který se ve vodě velmi rychle rozpustí. Chlor Maxi obsahuje více než padesát procent aktivního chloru. Proti řasám můžete použít také multifunkční chlorové tablety, které obsahují více než osmdesát procent aktivního chloru. Pro zájemce je nachystána samozřejmě bazénová chemie bez chlóru. Aktuální nabídku bazénové chemie i bazénové filtrace si můžete prohlédnout na této webové adrese: www.bazeny.cz/bazenova-chemie/. Zahajte koupací sezónu plně připraveni a užívejte si bezstarostně teplých letních dnů. 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Hodinář

Eva dělá hospodyňku,

nakupuje pro maminku.

V ulici hned na rohu

hodinář má výlohu.

Hodinky v ní tikají:

Tik-tak tik-tak říkají!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi