Dnes slaví: Klára Zítra: Alena

Léto se blíží a vám jistě udělá velikou radost, budete-li si moci sednout na terasu a rozjímat při svitu slunečních paprsků a krásném teplém počasí. Před domem máte úžasný prostor, kterého by bylo škoda nevyužít a který se právě k tomuto požitku nabízí. Nechte ho tedy vydláždit, pořiďte si elegantní zahradní nábytek a oddávejte se příjemnému odpočinku u dobré knihy nebo třeba sklenky vína.

 

Pokud máte východ z domu skrz francouzské dveře přímo na zahradu a váš interiér je vytvořen z dlažby, nabízí se na ni navázat a pokračovat ve stejném stylu po celé délce plánované terasy. Takový přechod bude působit stylově a sjednoceně. A máte-li na zahradě dostatek prostoru, zakomponujte do něj i bazén, který lehce venkovní dlažbou obeženete.

Zajímavé typy venkovních dlažeb plných nápadů naleznete u prodejce Keramika Soukup. Všechny typy jsou vysoce odolné, mrazuvzdorné a především protiskluzové a dají se pořídit v klasických, ale i atypických formátech. Prohlédněte si tedy nabídku od výrobců Exagres, Gresan, Osmose, Ströher nebo čedičovou dlažbu od Eutitu a zvolte přesně tu, která odpovídá vašemu vkusu a trendu vašeho domu. Venkovní obklady můžete využít i pro dotvoření okolí domu, tedy pro chodník od branky až ke vstupním dveřím, příjezdovou cestu, garáž, ale i schodiště či balkón.Rozmanité barvy a provedení venkovní dlažby a obkladů nabízené Keramikou Soukup jsou určené pro každý dům. Na jednotlivé řady se podívejte do internetového obchodu Keramiky Soukup, nebo přímo navštivte některou ze vzorkových prodejen, přičemž v Plzni naleznete téměř všechen sortiment firmy. Pod odkazem www.keramikasoukup.cz/kontakt/plzen je uvedena mapa a kontakt na prodejnu, zkontrolujte si tedy směr a vydejte se na nákupy. Pořiďte si krásnou letní terasu a užijte si pohodové léto.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Okurčičko

Okurčičko, okurčičko,

nechoď k lesu na políčko.

Myška tam má domeček,

ukousne ti koneček

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi