Dnes slaví: Slavomír Zítra: Zdeněk

Karty vhodné i pro děti, tvrdí autoři… No, tak máte-li doma indigové dítě, můžete mu je zkusit předložit. Kdoví, jak na ně bude reagovat. Já určitě nejsem indigová a ilustrace mne neoslovily asi tak, jak by měly. Ale je to dílo stvořené dnes již dospělým indigovým člověkem. Synem známé americké psycholožky Doreen Virtue, Charlesem Virtuem. Charles tu společně se svou matkou stvořil speciální karetní sadu, která svou jemností předčila jakékoliv andělské karty, které jsem kdy předtím držela v ruce.

 

Možná hodně dělá vizuální podoba karet, kartičky mi přijdou dosti tenké a mají stříbrný ořez, což jim přidává bílý, andělský odlesk a dává jistý punc svátečnosti a takového dojmu jemného bílého peříčka, které se vznáší a odpovídá nám na otázky…

Jak se tedy těchto karet ptát?

„Myslete na otázku, na niž byste chtěli znát odpověď. Pokud děláte výklad jiné osobě, požádejte ji, ať na svou otázku myslí nebo ji vysloví. Mějte však na paměti, že Nebesa slyší vaše myšlenky, takže dotazy nemusíte vyslovovat.“

Vcelku jednoduché a je pravdou, že tyto karty (ostatně jako většina všech ostatních) v člověku budí jistou dávku pokory a něhy a tak k nim chtě nechtě musí přistupovat velmi něžně a jemně. Můžete se jich dnes také ptát, své otázky pište do komentářů…

Možná je to den vhodný pro maminky, které si myslí, že mají indigové děti a nejsou si v jejich výchově s něčím jisté. Možná je to vhodný den pro ty, kteří si sami o sobě myslí, že tady mají nějaký vyšší záměr a ono se to třeba nějak nedaří, nebo je to vyčerpává. Dosti karet je zaměřeno na uchování energie indigových lidí, protože oni se neuvěřitelně rozdávají jiným a na sebe často zapomínají. Takže tyto karty vlastně učí i sebelásce, tomu umění říci – dost. Teď je řada na mně.

Máte-li rádi andělskou tématiku, jsou to moc fajn karty do sbírky. Andělská poselství pro Indigové děti a dospělé jsou karetní sadou i příjemnou knížečkou pro každého, kdo se rozhodl tuto problematiku zkoumat na vlastní pěst. Vlastně jsou tu jenom fakta, emoce a pocity. Nikomu není nic vnucováno, žádná teorie. Je tu prostor pro vlastní teorii o indigových lidech.

Jen si nad karty sednout a zasnít se s nimi: zeptat se jich a povídat si s nimi.

Budu se těšit na Vaše dotazy!

Renata

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com


Pokud se bojíte položit svůj dotaz veřejně můžete tak učinit anonymně přes administrátora stránek. Stačí napsat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a administrátor vloží dotaz za vás.

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Brambora

Koulela se ze dvora táákhle velká brambora.

Neviděla, neslyšela, že táámhle někde ze dvora, spadla na ni závora.

Kam koukáš, ty závoro? Na tebe, ty bramboro. Kdyby tudy projel vlak, 

byl by z tebe bramorák. 

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi