Dnes slaví: Slavomír Zítra: Zdeněk

Do našich kin zavítal druhý díl animované pohádky RIO, která se odehrává v karnevalem zmítaném Riu v Brazílii. Zatímco Blue a jeho kamarádi hledají další ptáky z jejich vzácného rodu, my můžeme v supermarketech SPAR a hypermarketech INTERSPAR sbírat jejich kartičky.

 

 

 

 

SPAR a INTERSPAR vás vtáhne do děje

 

Na celých 7 týdnů se supermarkety SPAR a hypermarkety INTERSPAR změnily v prales, ve kterém můžete objevovat nové pochutiny a za jejich koupi pak obdržíte kartičky s motivy z filmu RIO 2. Kartičky dostanete u pokladny. Za 200 Kč nákupu dostanete jeden balíček kartiček. Celkem bylo vydáno 162 kartiček v tomto rozdělení:

  • 120 sběratelských kartiček
  • 24 metalických kartiček
  • 18 karet s křidélky

S dětmi pak můžete karty využít ke společné hře nebo k doplnění alba, do kterého se mohou kartičky vsadit. Toto album je možné zakoupit přímo v prodejnách za 69,90,-.

 

 

 

Doprovodný program ve vybraných prodejnách

 

Protože se Rio točí zejména kolem karnevalu, tance a veselí, je i ve vybraných domech SPAR a INTERSPAR možné zhlédnout doprovodný program přesně ve stylu tohoto animovaného filmu. Mimo to je v rámci kartičkové akce možné se zúčastnit hned několika soutěží.

 

Pro malé i menší

 

Školy a školky se mohou přihlásit do soutěže o program organizovaný supermarkety SPAR a hypermarkety INTERSPAR. Ve vítězných školkách se odehraje program, který na pár hodin zabaví děti a vtáhne je do tropické Brazílie a jejího karnevalového víru. Tři vítězné školky se potom mohou těšit na zajímavé dopoledne plné zábavy, her a dárků. Jedenáct tříd základních škol pak může vyhrát vstupenky do ZOO a jedna z tříd vyhraje adopci amazonského zvířete. Vše, co musí školky a školy udělat, je registrovat se a odeslat namalovaná nebo vyrobená díla dětí do 20. 5. 2014.

 

 

Rodiny mohou také soutěžit

 

SPAR a INTERSPAR se rozhodly nevynechat rodiny ze soutěží, a proto v období od 6.4. do 20.5.2014 mohou rodiny  soutěžit o tyto ceny:

  • 1x zájezd do Brazílie
  • 10x rodinnou permanentku do ZOO
  • 100x rodinnou vstupenku do ZOO

 

Vše, co pro výhru musíte udělat, je zasílat čárové kódy z obalů kartiček na adresu:

PO BOX č. 39
Česká pošta, S.P.

Nákupní 389/3

100 04 Praha 104

 

Letem internetem

 

Napříč internetem jsou založeny na sociálních sítích a diskuzních fórech skupiny, kde si lidé kartičky mezi sebou vyměňují a doplňují tak svoji sbírku o kartičky, které jim chybí a potřebují je. Není výjimkou, že se v těchto skupinách sejdou desítky, ne-li stovky, sběratelů a vyměňují si čísla, která potřebují. Zbytek konverzace probíhá v soukromých zprávách. Většina sběratelů se snaží kartičky vyměňovat v místě svého bydliště, přesto je celá řada těch, kteří si kartičky posílají napříč republikou.

 

Bližší informace

 

Pokud potřebujete podrobnější informace o věrnostním programu RIO 2 obchodního řetězce SPAR a INTERSPAR, můžete je nalézt na jejich internetových stránkách nebo přímo na stránkách akce.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

MÁME DOMA KOHOUTA

MÁME DOMA KOHOUTA,

TEN NÁM SERE DO KOUTA.

JÁ MU ŘÍKÁM:  TY VOLE,

BĚŽ SE VYSRAT NA POLE!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi