Dnes slaví: Matouš Zítra: Darina

Zveme vás na dobročinný bazárek potřeb pro rodiny s dětmi, který připravují a na němž se podílí zásadně dobrovolníci (vesměs právě maminky), kde se prodává převážně darované zboží a jehož výtěžek je předán Domovu Sue Ryder pro péči o jeho seniory.

 

 

Nejčastějším artiklem k prodeji je dětské oblečení pro nejmenší a dále hračky a knížky pro děti

Každoročně je vidět přímo na místě spoustu maminek a tatínků s dětmi od malých miminek po větší, současně ale přijíždějí i zaměstnanci Domova, kteří na vozíčcích přivážejí seniory, kteří mají pocit zapojení do aktivního života Domova. Díky této jedinečné situaci se tak prolíná na místě několik generací – děti, jejich rodiče a senioři, někdy skuteční prarodiče dětí, pro které na místě rodiče nakupují.

 

Pro děti je připraven doprovodný program

Mohou se vyřádit ve výtvarné dílně nebo v hrací místnosti určené právě pro ně; rodiče i nastávající rodiče se mohou naučit vázat šátky, ve kterých mohou nosit své ratolesti. V restauraci Domova (restaurace Michelský dvůr) bude opět připraveno speciální dětské menu, jehož objednáním každý z účastníků přispěje na dobrou věc - přispěje na provoz Domova.

 

"Bazárek", jak jej familiárně nazýváme, pořádáme na jaře a na podzim

Přičemž ten podzimní, který se bude konat dne 12. 10. 2013 od 10 do 16 hod. v prostorách Domova Sue Ryder (areál Michelského dvora: Praha 4-Michle, Michelská 1/7), bude zaměřen na prodej podzimního a zimního oblečení a obuvi, stálicí ale samozřejmě budou ke koupi za velmi příznivé a velmi symbolické ceny také celoročně využívaná body, trička pro nejmenší, tepláčky, ponožky atd. Prodáváme také oblečení a doplňky pro dospělé a drobné domácí potřeby.

 

Na bazárku je dále krásné to, že nic nepřijde vniveč

Zboží, které se neprodá v den hlavní akce, bude doprodáváno v následující pondělí taktéž přímo v Domově Sue Ryder, tentokrát už jen v divadelním sále (16. 10. 2013 od 10 do 16 hod.) a jestli by snad něco zbylo, pak je dáno k prodeji do dobročinných obchodů Domova Sue Ryder. Veškeré peníze za prodané zboží tak v každém případě zůstanou v plné výši v Domově pro jeho klienty.

 

Ještě jednou: kdy a kde?

12. října 2013 od 10 do 16 hodin v prostorách Domova Sue Ryder (areál Michelského dvora: Praha 4 - Michle, Michelská 1/7)

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Ježek

Na pěšince na štěrku

potkal ježek ještěrku.

Promiňte, že ruším, paní,

tady není dobré spaní.

Od pondělka do soboty

chodí tudy lidské boty.

Jeden do druhého vráží,

jak spěchají na nádraží.

Ježku, vždyť je neděle,

dnes jsou všichni v kostele.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi