Dnes slaví: Otýlie Zítra: Zdislava

Zveme vás na dobročinný bazárek potřeb pro rodiny s dětmi, který připravují a na němž se podílí zásadně dobrovolníci (vesměs právě maminky), kde se prodává převážně darované zboží a jehož výtěžek je předán Domovu Sue Ryder pro péči o jeho seniory.

 

 

Nejčastějším artiklem k prodeji je dětské oblečení pro nejmenší a dále hračky a knížky pro děti

Každoročně je vidět přímo na místě spoustu maminek a tatínků s dětmi od malých miminek po větší, současně ale přijíždějí i zaměstnanci Domova, kteří na vozíčcích přivážejí seniory, kteří mají pocit zapojení do aktivního života Domova. Díky této jedinečné situaci se tak prolíná na místě několik generací – děti, jejich rodiče a senioři, někdy skuteční prarodiče dětí, pro které na místě rodiče nakupují.

 

Pro děti je připraven doprovodný program

Mohou se vyřádit ve výtvarné dílně nebo v hrací místnosti určené právě pro ně; rodiče i nastávající rodiče se mohou naučit vázat šátky, ve kterých mohou nosit své ratolesti. V restauraci Domova (restaurace Michelský dvůr) bude opět připraveno speciální dětské menu, jehož objednáním každý z účastníků přispěje na dobrou věc - přispěje na provoz Domova.

 

"Bazárek", jak jej familiárně nazýváme, pořádáme na jaře a na podzim

Přičemž ten podzimní, který se bude konat dne 12. 10. 2013 od 10 do 16 hod. v prostorách Domova Sue Ryder (areál Michelského dvora: Praha 4-Michle, Michelská 1/7), bude zaměřen na prodej podzimního a zimního oblečení a obuvi, stálicí ale samozřejmě budou ke koupi za velmi příznivé a velmi symbolické ceny také celoročně využívaná body, trička pro nejmenší, tepláčky, ponožky atd. Prodáváme také oblečení a doplňky pro dospělé a drobné domácí potřeby.

 

Na bazárku je dále krásné to, že nic nepřijde vniveč

Zboží, které se neprodá v den hlavní akce, bude doprodáváno v následující pondělí taktéž přímo v Domově Sue Ryder, tentokrát už jen v divadelním sále (16. 10. 2013 od 10 do 16 hod.) a jestli by snad něco zbylo, pak je dáno k prodeji do dobročinných obchodů Domova Sue Ryder. Veškeré peníze za prodané zboží tak v každém případě zůstanou v plné výši v Domově pro jeho klienty.

 

Ještě jednou: kdy a kde?

12. října 2013 od 10 do 16 hodin v prostorách Domova Sue Ryder (areál Michelského dvora: Praha 4 - Michle, Michelská 1/7)

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Leze, leze po železe

Leze, leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi