Dnes slaví: Soňa Zítra: Taťána

Vlastní automobil tvoří dnes již nezbytnou součást každé domácnosti. Dvojnásobně to pak platí pro rodiny, které nebydlí ve městech, ve kterých se dá jednoduše z jednoho místa na druhé dopravit městskou hromadnou dopravou. Zejména pak lidé na vesnicích považují vlastnění rodinného automobilu za nutnost.

 

Autem se dnes dostaneme již prakticky kamkoliv a mnohdy nám tento dopravní prostředek ulehčí spoustu starostí. Zatímco vlak či autobus jezdí často se zpožděním či na sebe v mnoha případech vůbec nenavazují, při cestování autem tyto potíže nemusíte vůbec řešit. Také nakupování, dopravování dětí do škol či kroužku a dospělých do zaměstnání se stává mnohem pohodlnější. Někdy však nastanou případy, kdy je auto nepojízdné a Vy se nutně potřebujete dostat například s nemocným dítětem k lékaři. Možná, že z vlastní praxe znáte mnoho dalších případů, kdy potřebujete nutně odjet automobilem ve stejnou dobu jako Váš partner, avšak spolu jet nemůžete, protože každý z vás má jiný cíl cesty.

Cenným pomocníkem se pro Vás v takovém okamžiku může stát autopůjčovna PELANT Rent a Car, která pronajímá za velmi výhodné ceny vozidla. V nabídce www.pelant.cz jak automobily vhodné pro jezdění na kratší vzdálenosti po městě, tak na daleké cesty například do zahraničí.

V autopůjčovna Praha si můžete zapůjčit k Vašim potřebám automobily značky Toyota, Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Superb, Opel Zafira či MB Vito. Na výše zmíněné webové adrese naleznete také ceník k jednotlivým automobilům. Auta je možné si půjčit na jeden den až jeden měsíc. U každého automobilu je uvedeno také jeho vybavení a ostatní potřebné informace, jako je například spotřeba, druh paliva či objem kufru.  

 

 

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Medvěde, medvěde

Medvěde, medvěde, polívka ti nejede?

ale med, ten bys jed, a to hned!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi