Dnes slaví: Miluše Zítra: Dominik

Jste nadšencem adrenalinových sportů? Vyhledáváte rádi dobrodružství plné vzrušení, endorfinů a neopakovatelných momentů? Potom zavítejte na internetové stránky firmy na zážitky Allegria.

Na web stránkách http://www.firmanazazitky.cz  se nechte uchvátit její nabídkou a prozkoumejte zážitky které nejvíce odpovídají vašim představám. Ze široké nabídky adrenalinových zážitků si vybere každý a určitě zde naleznete i vhodné tipy na dárky.

 

A z čeho tedy můžete vybírat? Nabízí se moderní indoor skydiving, zajímavý flyboarding, vzrušující tandemový seskok, divoká jízda Hummerem nebo ve Ferrari nebo dvoudenní kurz landkitingu. Na zkoušku se můžete stát i pilotem vrtulníku, vyzkoušet si armádní zbraně České armády, Ruské armády i armády USA, projet se na čtyřkolce nebo se super Hondou na okruhu. Nabídka je skutečně rozsáhlá a muži i ženy zde naleznou své favority.

 

Adrenalinové zážitky lákají obě pohlaví bez ohledu na společenské postavení či věk. Lidé je rádi kupují ve formě poukazů a obdarovávají jimi své blízké a příbuzné. Firmy je naopak pořizují svým zaměstnancům za senioritu, v rámci teambuildingů či jako formu benefitů. I obchody je rádi rozdávají svým věrným klientům nebo VIP zákazníkům. Dárkové poukazy mohou nést název zážitku, který obdarovaný podstoupí nebo může být univerzální. Univerzální poukaz je poté proměněn za zážitek na základě bodové hladiny uvedené na poukazu.

 

Adrenalinové zážitky jsou tím pravým a skutečně originálním dárkem pro kohokoli. Samotný zážitek ve vás rozproudí krev a zanechá ve vás nesmazatelnou vzpomínku na něco neopakovatelného a jedinečného. Doporučení tedy zní: Na nic nečekejte a vrhněte se vstříc dobrodružství.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Hruška

Padla hruška zelená,rozbila si kolená,

teraz plače na zemi,

dobré lieky dajte mi.

Ach ty hruška zelená,

nepomoze ti už nik,ved si dobre vedela,

že si eště nezrelá....-)

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi