Dnes slaví: Olga Zítra: Bořek

Jestliže máte děti, jistě již víte, co jim udělá radost, a co je naopak moc nepotěší. Z našich dlouholetých zkušeností však víme, že vlastní bazén v zahradě potěší všechny! Samozřejmě, že počáteční investice do zahradního bazénu je poněkud vyšší, avšak to je jen jedna z mála stránek toho zápornějšího charakteru.

Sice to není jediná investice, postupem času jistě bude potřeba pořídit některé bazénové příslušenství – ať už máme na mysli bazénové schůdky nebo třeba bazénový vysavač – zvážíte-li však hned ze začátku všechna pro a proti, uvidíte, že nakonec této koupě nebudete litovat. Neinvestujete tak jen do zábavy vašich dětí, ale značnou měrou i do zdraví celé rodiny. Podle nejnovějších výzkumů se Česko velmi málo hýbe, a děti obzvláště. Plavání je jeden z nejlepších sportů, protože na jedu stranu zapojuje všechny svalové partie vašeho těla, ale na druhou nezatěžuje klouby. Ne nadarmo se vody využívá i v nejrůznějších rehabilitačních procesech! A navíc, jistě znáte onen blahodárný pocit, když se ponoříte celí do vody a jen tak splýváte na hladině… Jako každý sport, i plavání má značný vliv na psychiku. A mít vlastní sportoviště hned za domem – to nemá jen tak někdo.

Podle bazénových odborníků je na pořízení zbrusu nového bazénu nejideálnější období právě teď, kdy jsme zimě již s úlevou zamávali a nadšeně vítáme jaro. Abyste ovšem věděli, do čeho jdete, doporučujeme vám nejprve prostudovat internetovou stránku věnovanou právě bazénům a jejich příslušenství, www.bazeny.cz/. Na jednu stranu je to velmi kvalitní e-shop, na druhou je to ten nejlepší rádce (potencionálního) vlastníka zahradního bazénu. Dozvíte se zde, podle jakých aspektů vybírat ten nejvhodnější bazén, jak se postarat o jeho dezinfekci a čištění, jak jej zazimovat, zateplit, připravit, když vyrážíte na dovolenou a opět jej uvést do činnosti a plno dalšího.

Jedním ze zásadních příslušenství je bezpochyby filtrace, která se „stará“ o čistotu vašeho bazénu a předchází jeho znečištění nejvíce ze všech. Rozlišujeme vakuovou, molitanovou, kartušovou či nejnovější a nejvyhledávanější bazénovou filtraci pískovou. Chcete vědět, v čem spočívá ta výjimečnost pískové bazénové filtrace? Na výše uvedené stránce naleznete příslušných článků hned několik.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Myška tanečnice

Měl jsem myšku tanečnici,

tancovala po světnici.

Byla černá i bílá,

každému se líbila.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi