Dnes slaví: Soběslav Zítra: Roman

Rozhodli jste se s příchodem nového kalendářního roku radikálně změnit svou pracovní kariéru? Chcete se zdokonalit v určitých oblastech? Přesně k tomuto účelu slouží rekvalifikační kurzy. Rekvalifikační kurzy jsou skvělý způsob, jak získat kvalifikaci v novém odvětví za relativně krátký čas.

Vybrat si můžete z opravdu širokého okruhu rekvalifikačních kurzů – od kurzů počítačů, managementu, účetnictví přes řemesla a techniku až po jazykové kurzy, právní kurzy, atd. V poslední době se stal poměrně populární také kurz první pomoci, ve kterém se naučíte poskytnout úplnou první pomoc. Tyto dovednosti by měl zvládnout každý z nás, bohužel tomu tak však často není.

Máte rádi oblast sociálních služeb a rádi byste se rekvalifikovali právě v této oblasti? V nabídce rekvalifikačních kurzů pro rok 2013 najdete například také kurz pro pracovníky v sociálních službách. Tento kurz je určen pro všechny zájemce, kteří jsou starší 18 let, mají ukončené základní vzdělání, jsou trestně bezúhonní a zdravotně způsobilí. Obsah tohoto kurzu je velice pestrý a seznámíte se se všemi aspekty sociální práce. Dozvíte se například informace z oblasti ochrany zdraví, právního sociálního minima a absolvujete odbornou praxi.  Kurz pro pracovníky v sociálních službách vás komplexně připraví na výkon povolání v oblasti sociálních služeb. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách pořádá vzdělávací centrum Seduca. Všechny bližší informace naleznete na www.seduca.cz. V nabídce najdete také semináře z oblasti sociální péče. Vybírat můžete například mezi semináři Péče o klienty s demencí, Péče o klienty s inkontinencí, Základy první pomoci, Uspokojování potřeb seniorů, atd. Vzdělávat se můžete také v oblasti psychologie a psychiatrie – navštivte například semináře Efektivní komunikace v sociálních službách, Základy krizové intervence nebo Úvod do obecné psychiatrie. Nabídka rekvalifikačních kurzů i odborných seminářů je velmi široká a určitě si každý vybere.

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Vyskočil

Vyskočil vyskočil, Vyskočilku přeskočil, Vyskočilka vyskočila, Vyskočila přeskočila.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi