Dnes slaví: Soběslav Zítra: Roman

O Vánocích, víc než kdy jindy, máme na spěch. Kopa práce za námi a ještě větší nás čeká. Zapomínáme myslet na sebe a trochu si odpočinout. Nabrat dech a sílu do dalšího předvánočního zápolení. Přinášíme Vám pár tipů na filmy u kterých si můžete odpočinout.

 

50x a stále poprvé je film, kterému se budete smát klidně i po padesátém zhlédnutí. Která z vás by netoužila po tom, aby se Adam Sandler znovu a znovu pokoušel získat vaše srdce. A že některé pokusy stojí opravdu za to.

Ďábel nosí Pradu je film z trochu jiného soudku. Kdo ještě nezná příběh o šedé myšce, ze které se vyklube sebevědomá žena s velkými pracovními schopnostmi? Velkým lákadlem jsou zcela určitě velké hvězdy jako Meryl Streep a Anne Hathaway.

Z prostředí redakce časopisu je také film Jak ztratit kluka v 10 dnech. Slibuji, že se budete smát od začátku do konce a že se Matthew McConaughey stane vaší platonickou láskou. Příběh o páru, který je spolu jen proto, že ona píše článek o tom, jak nejrychleji přijít o partnera a on se vsadil, že jí do deseti dnů získá, skončí velkou láskou, který vám vžene slzy do očí.

A co teprve představa, že se rozvede a po deseti letech se s vaším ex dáte znovu dohromady a prožijete znovu nepředstavitelnou vášeň? O tom a o mnohém dalším je film Nějak se to komplikuje.

Film, který vás nejen pobaví a dojme, ale i roztancuje je Mama mia. Nádherné prostředí, nádherný Pierce Brosnan, úžasná Meryl Streep a ty nejlepší hity od skupiny ABBA v jednom muzikálovém filmu. 

Ani v českých vodách není nouze o skvělé filmy pro ženy. Za pozornost rozhodně stojí Ženy v pokušení. Skvělé herecké obsazení, skvělé herecké výkony a skvělý český humor. Nelze opomenout skvělou Elišku Balzerovou.

Neopomínejme ani fantastický Román pro ženy. Pohledný Marek Vašut v roli Olivera mluví za vše. Film je plný vtipných situací, které diváka přinutí uvěřit, že to může být i reálné. 

A co rozhodně žádnou ženu nezklame je seriál Sex ve městě! Je to vysloveně oddechová záležitost. Břitký humor krásných představitelek seriálu dodá potřebné odlehčení nálady. 

Nezapomínejte myslet i na sebe. Potřebujete to stejně jako ostatní a možná ještě více. 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Medvídek

Šel medvídek na procházku, utrhl si sedmikrásku.

Sedmikráska hezká,  medvídek si tleská.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi