Dnes slaví: Milena Zítra: Miloš

Mnoho z nás si myslí, že člověk se stane šťastným, pokud má tučný balík peněz na kontě, značkové oblečení a drahé auta. Máme pro vás skvělou zprávu, štěstí je tady pro každého z nás. Představíme vám bezkonkurenční návod, jak si jej pustit do života.

 

Dopřejte si sladký hřích

Zapomeňte na počítání kalorií a hlídání váhové ručičky a zamlsejte si. Co třeba si dát vaše oblíbené sladkosti z dětských let? Nanuk Míša, lentilky, ovocné lízátka nebo čokoládový termix, vyberte si jakoukoli dobrotu a poškádlete chuťové buňky. Někdy je to opravdu potřeba!

Jděte s přítelem nebo dětmi na procházku

Vyveďte celou rodinu na pohodovou večerní procházku, využijte toho, že jsou prázdniny a užívejte si vůni noci, nebe plné hvězd a rodinnou atmosféru, kterou nemůže nic a nikdo nahradit. Povídejte si, smějte se a dejte najevo vaši lásku k dětem i partnerovi. Dostanete ji zpět a hned několikanásobně.

Buďte na druhé milá a usměvavá

Házejte úsměvy na vaše okolí. Ani netušíte kolika lidem tak zpravíte náladu. Ostatní budou chtít trávit, co nejvíce času ve vaší společnosti a rádi se nakazí vašim pověstným optimismem.

Zadovádějte si se svým mužským

Nezapomínejte také na lechtivé hrátky, které vám dají energii, uvolnění a také posílí vaše manželství nebo partnerský vztah. I v manželských okovech se snažte o experimenty a stále se o muže zajímejte. Pány potěší náš zájem i tu a tam nějaká milá pochvala.

Buďte snílek

Před usnutím si představujte vše, co byste si přála zažít. Není důležité , jestli na to máte. Pochvalte se také za to, co se vám ten den podařilo. V žádném případě to neberte jako samozřejmost.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Náš táta šel na houby

Náš táta šel na houby,

jestli on tam zabloudí…
Nezabloudí, těšte se,
on vám houby přinese.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi