Dnes slaví: Bořek Zítra: Markéta

Mnoho z nás si myslí, že člověk se stane šťastným, pokud má tučný balík peněz na kontě, značkové oblečení a drahé auta. Máme pro vás skvělou zprávu, štěstí je tady pro každého z nás. Představíme vám bezkonkurenční návod, jak si jej pustit do života.

 

Dopřejte si sladký hřích

Zapomeňte na počítání kalorií a hlídání váhové ručičky a zamlsejte si. Co třeba si dát vaše oblíbené sladkosti z dětských let? Nanuk Míša, lentilky, ovocné lízátka nebo čokoládový termix, vyberte si jakoukoli dobrotu a poškádlete chuťové buňky. Někdy je to opravdu potřeba!

Jděte s přítelem nebo dětmi na procházku

Vyveďte celou rodinu na pohodovou večerní procházku, využijte toho, že jsou prázdniny a užívejte si vůni noci, nebe plné hvězd a rodinnou atmosféru, kterou nemůže nic a nikdo nahradit. Povídejte si, smějte se a dejte najevo vaši lásku k dětem i partnerovi. Dostanete ji zpět a hned několikanásobně.

Buďte na druhé milá a usměvavá

Házejte úsměvy na vaše okolí. Ani netušíte kolika lidem tak zpravíte náladu. Ostatní budou chtít trávit, co nejvíce času ve vaší společnosti a rádi se nakazí vašim pověstným optimismem.

Zadovádějte si se svým mužským

Nezapomínejte také na lechtivé hrátky, které vám dají energii, uvolnění a také posílí vaše manželství nebo partnerský vztah. I v manželských okovech se snažte o experimenty a stále se o muže zajímejte. Pány potěší náš zájem i tu a tam nějaká milá pochvala.

Buďte snílek

Před usnutím si představujte vše, co byste si přála zažít. Není důležité , jestli na to máte. Pochvalte se také za to, co se vám ten den podařilo. V žádném případě to neberte jako samozřejmost.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Perníková chaloupka

Odkud ten náš holub letí?

Letím z lesa, milé děti! Vrků, vrků, vrků.
A cos tam viděl holoubku?
Perníkovou chaloupku 
u černého smrku.

Viděls také Mařenku?
Jakpak by ne, holenku.
Viděl jsem ji s Jeníkem,
krmili se perníkem.

A když z okna na zahradu
vystrčila baba bradu,
nebáli se, holoubku?
Kdepak! 
Zamkli chaloupku na cukrový klíč
a už byli pryč!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi