Dnes slaví: Dušan Zítra: Darja

Někdy je při všech povinnostech a úkolech, které musíte během dne vykonat poměrně těžké si vypěstovat pěkné a dobře vypadající nehty, které by zároveň po manikůře vydržely upravené alespoň nějakou dobu.

 Namáháním nehty trpí, pak se třepí, lámou a dvojí. Bývají měkké. Řešení už je dnes poměrně nasnadě. Jsou jím gelové nehty, které už dnes není potřeba vůbec představovat. Staly se totiž součástí módní vlny, která pohltila spoustu mladých dívek i žen toužících po upravených rukou a sexy dlouhých nehtech.

Na modeláž nehtů si hodně z nich stále chodí do salonů a k manikérkám. Nemalé procento z nich si už ovšem pořídilo sadu na tvorbu nehtů domů a tvoří si samy. Není v tom takový problém, i když to chce cvik. Obzvláště při modeláži druhé ruky, než je vaše dominantní můžete mít trochu potíže, ale praxe by s nimi měla zatočit.

Proč jsou ale nehty z gelu tak oblíbené? Určitě uznáte, že decentní správně nazdobené gelové nehty vypadají poměrně přirozeně a vůbec ne jako umělé nehty. Samozřejmě když se to přežene s délkou, tvarem a následně také zdobením, je docela rychle jasno, že nejde o přírodní nehty. Stejně si ale můžete dopřát krásně nazdobené ruce, aniž byste se musela stydět, že nehty nejsou vaše vlastní.

Z několika málo faktů o gelových nehtech je dobré si zapamatovat, že je nutné je v jistých intervalech revidovat, obvykle to bývá zhruba po jednom měsíci. Je to dáno růstem vašich vlastních nehtů, takže odrůstají i ty gelové. Jestli si budete chodit k manikérce, připravte se finančně i na tyto pravidelné návštěvy. Jestli si nehty budete dělat doma, nemáte problém, jen si budete muset po čase dokupovat gely a další pomůcky, které spotřebujete. Výsledkem vám ale budou krásně upravené ruce, které reprezentují. 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Kočka

Byla jedna kočka a ta měla velká očka.

Čtyři bílé tlapičky, na tlapičkách drápečky.

Uviděla myšku, šup a už je v bříšku.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi