Dnes slaví: Miluše Zítra: Dominik

Školní rok začal a ani se neohlédneme a budou zde Vánoce. Je dobré začít vybírat dárky s předstihem, ušetří to později čas i nervy z toho, že ještě nic nemáte pořízeno. Skvělým dárkem který nikoho neurazí a který nezevšední jsou hodinky. Pokud do hodinek trochu investujete může je mít obdarovaný i několik let, aniž by je bylo nutné, krom výměny baterky, nějak opravovat. Hodinkám věnujte stejnou pozornost jako byste je vybírali pro sebe. Na co si však musíme dávat pozor při výběru?

 

Volba správného pásku

Dámské hodinky zpravidla nejsou tak masivní a velké jako pánské. Při výběru správných hodinek si rozmyslete jaký chcete mít pásek a velikost ciferníku. Můžete si vybrat z hodinek s různými pásky, které mohou být kožené nebo z drahých kovů. Levné hodinky obsahují hodně niklu na který je stále častější alergie. Ta se projevuje vyrážkou a otokem v místě dotyku kovu na kůži. Dražší hodinky mívají pásek buď přímo z drahých kovů nebo z upravených slitin. Zatímco na levnějších hodinkách bývá většinou použita koženka, která se po pár týdnech rozlepí vlivem potu který leptá povrch a lepidlo, na lepších hodinkách je pásek z pravé kůže, který vydrží mnohem více.

 

Ciferník je důležitý

Pokud si budete vybírat hodinky možná vás hned nenapadne, že ciferník je důležitý. Nicméně, časové údaje které z hodinek budete odečítat musí být čitelné. Pokud máte špatný zrak nebude nejvhodnější vybrat si hodinky s kamínky, kde nejsou čísla, ale vyberete si raději numerické zobrazení čísel kde jasně uvidíte kolik je hodin.

 

Informace v popisech

Bližší informace na internetových stránkách jsou obvykle rozepsány ke značkám hodinek i k hodinkám samotným. Neváhejte tedy při svém výběru věnovat pozornost i podrobnému popisu a parametrům, které se u hodinek uvádí. Při výběru hodinek se podívejte i po referencích k jednotlivým druhům a značkám.

 

Značky hodinek

Můžete se zkusit podívat na značky jako jsou Fossil (TU), Michael Kors, Guess, DKNY, Tommy Hilfiger a další značky, které jsou u nás zastoupeny. Je důležité vybrat značky a hodinky tak, aby vyhovovaly prostředí a nárokům svého nositele.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Hruška

Padla hruška zelená,rozbila si kolená,

teraz plače na zemi,

dobré lieky dajte mi.

Ach ty hruška zelená,

nepomoze ti už nik,ved si dobre vedela,

že si eště nezrelá....-)

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi