Dnes slaví: Lada Zítra: Soběslav

Máte dobré nápady a chcete si na nich trochu vydělat? V dnešní době žádný problém. Ve světě je zcela běžné, že společnosti, firmy či jednotlivci oslovují širokou populaci s poptávkou nápadu. Jakéhokoliv. Od různých technických řešení až po prosté, ale důležité reklamní slogany. Za nápad, který bude použit, pak náleží člověku odměna.

 

 

Mohlo by se zdát, že Česká republika je na podobný přístup příliš malá. Není tady tolik velkých společností, není třeba ani tolik tlačit na pilu. Není tomu tak. V zahraničí, převážně v anglicky hovořících oblastech, je podobná služba velmi rozšířená. V České republice zatím vznikají jen náznaky. Jedním z největších a hlavně fungujících je webová stránka futurebakery.cz, kde se měsíčně objeví dvě tři poptávky. Dvě tři honorované poptávky.

 

Většinou se nejedná pouze o symbolické odměny, ale o skutečné peníze. Kreativní člověk tak může dosáhnout až na několikatisícové odměny. Prozatím se na webu futurebakery.cz řešily prakticky jen reklamní slogany nebo reklamní strategie, ale už i jiné, techničtější problémy, jako například návrh nějakého technického udělátka do automobilu pro ženy. A odměna za vymyšlení takového udělátka? Nové auto v hodnotě několika set tisíc. No, neberte to. Přitom se nejedná o přihlouplou losovací soutěž, ale o skutečnou poptávku.

 

Komu by mohla služba lépe pomoci, než ženě na mateřské dovolené? Při běžné domácí práci „jen“ přemýšlet nad zadaným úkolem. Jaký slogan by se hodil na dálniční přejezd pro pojišťovnu. Musí být vtipný, nápaditý, musí udeřit do očí. Stačí jedna věta a máte doma 3 000 korun. Stačí vymyslet pokřik pro fanoušky národního fotbalového týmu a máte doma 50 000,-. No, neberte to, sakra. Že ano. Konkurence je samozřejmě veliká, ale třeba zrovna váš nápad bude tím odměněným.

 

Zároveň služba slouží i pro společnosti, které nemusí platit nehorázné peníze propagačnímu oddělení, stačí jen zadat poptávku a nápady se jen pohrnou. Stačí si mezi nimi vybrat ten nejlepší a je vyhráno. Zaregistrujte se na webu futurebakery.cz a třeba vás políbí múza a peněženka z toho měsíc nevyjde z překvapení. 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Tázala se kočka kočky

Tázala se kočka kočky, má-li kocour pazoury.

„Jak jsi stará, tak jsi hloupá, jak by lezl do ďoury?"

Tázala se kočka kočky, má-li kocour koťata.

„Jak jsi stará, tak jsi hloupá, vždyť je to náš pantáta."

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi