Dnes slaví: Oleg Zítra: Matouš

Představujeme vám inovativní nosiče na jídlo, které vám usnadní přepravu pokrmů a zároveň uchovají jejich teplotu.

 

 

 

Proč si ho pořídit?

V současnosti stále více klademe důraz na kvalitu své stravy. Mnozí z nás už odmítají jídlo v restauracích, kde většinou seženou předražené a špatné pokrmy bez chuti. Do práce i do školy si tedy nosíme doma připravené jídlo. Nosiče na jídlo jsou také ideální, pokud chcete zhubnout, držíte speciální dietu nebo v něm nosíte oběd svým prarodičům. Navíc vám doma uvařené pokrmy ušetří peníze. A to se v dnešní době rozhodně počítá.

Jaké má největší výhody?

Zapomeňte na klasické ešusy, z nichž se jídlo vylévá, neudrží si moc dlouho teplotu a přiznejme si, že nevypadají nijak hezky. U nás seženete elegantní lunchboxy v kvalitním nerezovém provedení a nádherných barvách jako je stylová zelená nebo decentní bílá. Vyžadujte kvalitu a kupte si nosič na jídlo, který splňuje potřebné evropské normy a je vhodný pro kontakt s potravinami. Jistě oceníte praktické držadlo, díky němuž se s ním jednoduše manipuluje. Podtlakový ventil vám zaručí, že se jídlo nevylije a jeho teplota i kvalita se udrží mnohem déle. Jedná se o unikátní systém, v němž teplo uvnitř dokonale uzavřené nádoby vytvoří podtlak. Výrobce garantuje udržení teploty na 2–3 hodiny. V lunchboxech je samozřejmě možné skladovat studená i teplá jídla.

Který si vybrat?

Doporučujeme vám například Jídlonosič TM-150 se dvěma oválnými nádobami o celkové kapacitě 1,48 litru. Pro přenos většího množství jídla si pořiďte Jídlonosič TM-180, jehož jediná nádoba pojme 1,8 litru a dvojité stěny umožní uchovat teplotu jídla ještě déle. Pro milovníky klasiky je v nabídce také Jídlonosič TM-140 s kulatým dnem. Dva samostatné oddíly zachovají chuť vašich pokrmů, skvěle se hodí pro polévku a hlavní jídlo.

 

Lunchboxy se zkrátka hodí všem, kteří potřebují snadno přepravit jídlo. Krásné a moderní Jídlonosiče TM koupíte exkluzivně u nás v Sevtu za skvělé ceny.  

 

 

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Tam na hrázi u rybníka

Tam na hrázi u rybníka

potkal mlynář kominíka.

Obejmuli se –

umazali se!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi