Dnes slaví: Vendelín Zítra: Brigita

Září je vnímáno jako měsíc, kdy se věci vracejí do starých kolejí, počasí se stává chladnějším a pro tělo méně náročným. Začíná vonět listí a vše se uklidňuje…Jak vidí září tarot a lunární kalendář?

 

 

První týden: 1. – 7. 9. 2014

Dny budou podle lunárního kalendáře zmatené. Prvního a druhého zářijového dne buďte shovívaví k sobě i dětem, protože všude bude vládnout roztěkanost a bude třeba improvizovat. Nebude to však nijak nepříjemné, naopak – energie těchto prvních dvou dnů bude spíše rozpustilá. Kdo si zachová veselou mysl, ten propluje těmito dny dobrodružně, kdo bude trochu mrzout, ten bude večer končit unaven a strhán v duchnách. Středa a čtvrtek budou už klidnější a budeme plni energie čelit nastraženým výzvám. To se už opravdu hodí, zejména školákům a maminkám zvykajícím si na nový režim.

Pozor ovšem na konec týdne. Luna vstoupí do znamení Vodnáře a nálada se stane překotnou a taky budeme mít jaksi „bořičské nálady“… Dobře promýšlejte, ať nejde o zkratkovité jednání. Naopak, když se v tyto akční dny rozhodnete pro něco nového a průlomového po delších rozvahách, máte naději na úspěch. Člověk jako by v těchto dnech dospěl vnitřního klidu…a je to vhodný čas pro zásadní životní rozhodnutí.

A co na tento první týden tarot?

4 mince – Blázen – 5 pohárů

Opět to naznačuje obtížnější rozjezd týdne, stres z toho, že nezvládáme, nutkavá touha po nějakých jistotách, uvědomění si omezení, která s sebou ale tyto jistoty nesou. Bude to tak trochu zmatek. Nové začátky, které symbolizuje karta Blázna, jsou ale příslibem, že se vše urovná a budeme se cítit jako na začátku nepopsaného listu papíru. Závěrečná karta v kombinaci s lunárním kalendářem budí dojem, že ony „bořičské nálady“ mohou mít co dělat s našimi starými ranami, bolestmi a hlubokými citovými trápeními. Možná to bude období divokých snů a nočních můr, lítostivých nálad a depresivních večerů plných vzpomínek na něco, co už není… neobviňujte se. Nechte vše projít svou duší a věřte, že se ráno probudíte v lepším rozpložení.

Bude to týden bilancování a nových začátků…

Druhý týden: 8. – 14.9.2014

Zkraje týdne to nebude příliš růžové, Luna totiž přechází do citlivého až přecitlivělého znamení Ryb, takže ony nápady, které uzrály přes minulý víkend, budeme muset ještě trochu ukočírovat. Opravdu vydržte, protože další dny Luna postoupí do Berana, Býka a v neděli do Blíženců, takže tam teprve vznikne potenciál pro akci, řešení a uklidnění. Emoční pondělí a úterý ale bude náročné pro všechny strany, přičemž v úterý už se citové kotrmelce začnou dávat dohromady a vám začne být jasné, co vlastně doopravdy dělat. A další dny pro to budou jako dělané! Mimochodem, pátek je prý mimořádně vhodným dnem pro úklid a jiné praktické záležitosti. A ještě jedna dobrá zpráva. Víkendové dny budou mimořádně mazlivé a láskyplné, takže ideální čas na nějaké rande nebo jen lenivé mazlení u televize. Využijte toho!

A co tarot?

9 kalichů – 8 kalichů – 6 mincí

První polovina karet má energii růstu, rozhodování, nových kontaktů a nových vztahů… doba sběru informací, zážitků a emocí k tomu, abychom se rozhodli, co nechat za sebou a do čeho se vrhnout po hlavě. A šestka mincí na konci podporuje naše rozhodnutí, i když stále máme před sebou dost času a nemůžeme očekávat okamžité výsledky. Se vším novým je spojen i pocit strachu a ten se může projevovat právě koncem týdne. Strach z nového a z neúspěchu ale často přináší právě zisk. Opět to naznačuje i vlídnou náladu, mazlivou a touhu se něčemu mocnému poddat. Ať už to bude mocný zážitek z vany plné horké pěny nebo dobré kávy či v partnerově náruči – poddejte se tomu.

Třetí týden: 15. – 21.9.2014

Pondělí uleví všem, kterým se zamotal víkend. Vše dostane jasné obrysy a je to den dobrých zpráv. Dejte se s kdekým do řeči, čtěte nebo hledejte na internetu. Dneska k vám může do cesty přijít velmi zajímavá informace, kterou v budoucnu využijete nebo ji už dlouho hledáte. V úterý Luna vstoupí do znamení Raka a přijde citlivá a romantická nálada, která víceméně vydrží až do konce týdne s tím, že se přidá akčnost a příležitosti, jak ji využít. Milým setkáním, ať už s přáteli, milenci nebo dětmi, budou hvězdy přát. Také už konečně přijde pracovní zápal a bude se vám opravdu dařit. A víkend je jako stvořený k práci na zahrádce, zimování, štípání dřeva a pití čaje u krbu. U obého budete nesmírně šťastni.

A co tarot?

Mírnost – Kolo osudu – Dvě hole

Je to týden letargie a odpočinku. Mírnosti a smíření… Cokoliv vás trápí, v tento týden bude mít obroušené hrany, osud nás nechá trochu odpočinout, či případně rozhodne za nás… a postaví nás před hotovou věc. Uleví nám od rozhodování. I když tarotová karta, která ukončuje týden, patří mezi ty obtížnější, celková energie týdne ji zmírňuje. Ještě jsem si k ní dovytáhla Vůz, takže nějaká nerozhodnost nebo lenost či neochota cokoliv řešit nebude tak fatální. V dohledu je totiž situace, která onu obtížnou situaci vyřeší za nás. Takže uf… můžeme si ten víkend docela dobře vychutnat a hlavně si dobře odpočinout. Po těch třech zářijových týdnech si to určitě zasloužíme…

Čtvrtý týden: 22. – 28.9.2014

V úterý nás čeká podzimní rovnodennost. Den vhodný pro magii a pro nastolení nových pořádků v životě. Pondělí může být náročné zejména fyzicky, může vám být špatně, ale zkuste zapátrat v paměti, zdravotní problémy těchto dnů mohou mít psychosomatické příčiny. Ve středu vstoupí Luna do znamení Vah a také do novoluní. Náročný den bude přát očistám všeho druhu, půstům nebo jen tomu jít si zaběhat do lesa nebo se jen tak projít po louce. První den oficiálního podzimu si zaslouží zadumanou nostalgickou náladu. Ale pozor na dvojakost ve vyjadřování, dnes také snadno dojde k nějakým nedorozuměním, takže jednejte s druhými asertivně a raději v rukavičkách. V pátek zajde Luna do znamení Štíra a tehdy se staneme společenskými a nesmírně pracovitými. Doslova zakousnutými do všeho, do čeho se dáme. Byla by škoda toho nevyužít, a to i proto, že na nějaké velké citové otvírání to nebude. Prostě takové „chlapské dny“. Víc dělat, míň povídat.

A co tarot?

Soud – Ďábel – 2 meče

První polovina týdne je opravdu zasvěcena bilancování, osud by nám měl přivést do cesty události a lidi, kteří nám pomohou. Někdy je to příjemné, někdy ne. Je to konfrontace se svými činy, dobré by mělo být odměněno a zlé potrestáno. Ať nás už potká cokoliv, může to být provázeno silnými emocemi a vášněmi. To může doprovázet toto novoluní. Dvojka mečů na konci může osvětlovat, proč budeme umanuti do práce a nikoliv do citů. Tam totiž bude překážka, někdo další, někdo třetí, někdo kdo nás omezuje. Něco, co nás omezuje, znemožní se naplno ponořit do cituplných hovorů. Nevadí, on ten pracovní víkend čas od času taky není na škodu. Někde v duši ale budou naše vnitřní pochyby stále… ale on na ně taky dojde čas. Konec týdne prostě využijme pracovně, uklízejme, zimujme zahradu nebo sklízejme jablka. Den bude lepší u hrnce se švestkovými povidly než u sklenky vína… Pro tentokrát.

Renata Petříčková


 

Kompletní výklad Vaší životní situace

Nabízím kompletní výklad psanou formou s možností následné konzultace. Součástí rozsáhlého výkladu bude:

-          Výklad tendencí na celý rok

-          Základní astrologický rozbor

-          Výklad typu „konstelace“: Vy a vlivy a události kolem Vás

-          Hlubší vhledy do jednotlivých oblastí (runy, orákulum vizí)

-          Můžete přidat až 7 otázek (vztahy, práce, životní směřování)

-          Cena: 700,-Kč

Výklad zašlu  po připsání částky emailem do 48 hodin či dle individuální dohody ihned po žádosti.

Za příplatek 300,-Kč (tedy 1000,-Kč za celý výklad) nabízím ještě zhruba hodinovou konzultaci nad nejasnostmi, případně další dotazy formou facebookového chatu nebo skypu.

Kontakt: .">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Používám: Zlatý tarot, Steampunk tarot, Karty Smysl života, Orákulum vizí, vlastní runy apod… dle individuální potřeby klienta.

 

 

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Šnečku, šnečku

Šnečku, šnečku, vystrč růžky,

dám ti krejcar na tvarůžky.

A krejcárek na tabáček,

bude z tebe hajdaláček.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi