Dnes slaví: Igor Zítra: Olivie a Oliver

traktor

Všechny děti milují nálepky. Jak by také ne, když se dají sbírat a tak krásně kombinovat. Kde jsou ty doby kdy se jednou za čas objevilo nálepkové album. Dnes je knih a sešitů s nálepkami daleko větší množství a jejich nabídka je mnohem různorodější než bývala za našich dětských let. Pojďme se na jeden takový sešit podívat.

 

Začínáme

První strana obsahuje návod jak se sešitem zacházet a seznámí Vás s tím, že některé samolepky jsou navíc a děti si je mohou nalepit i mimo sešit, protože jim tam nebudou chybět. Děti musí na každé straně najít nálepky, které patří k jednotlivým „stínům“. Mohou to být celé stroje nebo jen jejich části.

Co v sešitu najdete?traktor

Tento sešit bude určitě zajímat kluky, kteří mají rádi stroje. Sešit má 12 stran s obrázky a texty k traktorům a náklaďákům. K tomu více než 80 samolepek na šesti stranách.

Jaké stroje můžete čekat?

Každá dvojstrana je zaměřená na jiný druh vozidel. V sešitu tak naleznete Traktory, Nakladače, Bagry a buldozery, Sklápěčky, Nákladní auta a Druhy nákladních aut.

Bonus navíc

Ke každému zaměření jsou navíc pěkné fotografie a krátké poučné texty, které děti se strojem seznámí podrobně. Děti se tak dozvědí k čemu jsou zpětná zrcátka nebo, že obří lopata se naklápí dopředu a dozadu. U bagrů zjistí, že lopatě se u buldozerů říká radlice a u náklaďáků zjistí proč mají hodně kol.

Konec

Poslední strana věnovaná druhům nákladních aut je věnovaná barvám, rozdílům mezi auty a zjišťování detailů. Děti si tedy nejen vytvoří své album, ale ještě se dozvědí spoustu zajímavých odpovědí k otázkám na které se maminkám špatně odpovídá.

Pro koho je tento sešit určen?

Doporučení na obalu je pro děti od 4 let, nicméně pokud máte dítko šikovné a je mladší může to klidně za vašeho dohledu zkusit.

Cena sešitu se pohybuje zhruba od 80kč po 120 kč,- Koupit jej můžete v knihkupectvích a větších trafikách, které prodávají i sešity pro děti. Mimo to lze sešit zakoupit v internetových obchodech nebo přímo u nakladatelství Fragment, které sešit vydává.

  


Sešit k recenzi nám poskytlo nakladatelství Fragment. Děkujeme.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Vláček

Jede vláček motoráček, uvnitř sedí malý dráček.

Jezdí tam  a zase zpátky, hledá cestu do pohádky.

Kdy ji najde, to sám neví, tajný signál se mu zjeví.

Pořád čekat lehké není. Samou nudou zuby cení.

Stýská se mu, chtěl by domů. Velké slzy roní k tomu.

Vláček troubí – co se děje? Napětím se celý chvěje.

Bude tunel, černá díra. Tajné dveře otevírá.

Slunce zmizí nakrátko, už jsem doma, pohádko.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi