Dnes slaví: Igor Zítra: Olivie a Oliver

nejmilejší zvířátkaV minulých dílech jsme se zabývali nálepkovými alby pro kluky i holčičky a dnes se podíváme na zvířátka. Knížek o zvířatech je spousta a co si budeme povídat, malé děti je milují. Pokud se do rukou dítěte dostane nálepkové album se zvířátky bude nadšené.

 

O co jde?

Album Nejmilejší zvířátka je nálepkové album, kam děti podle „stínů“ přiřazují a lepí nálepky správných zvířátek. Album má šest listů s obrázky a popisem pejsků. K tomu má 6 listů s více než 50 samolepkami.

Pro koho je sešit určen?

Sešit je určen pro děti od 4 let. Nicméně pokud máte dítě zručnější a trpělivější můžete to zkusit dříve. Vzhledem k tomu, že nálepky jsou papírové budete muset dítěti asistovat. Případně dítě hledat a rodič lepit. Netrpělivější děti by mohly nálepku v nedočkavosti přetrhnout.

Co sešit nabízí?

Každá dvojstrana sešitu se zabývá jiným druhem zvířátek. Děti zde naleznou kočky, psy, králíky, morčata, exotické papoušky, koně nebo želvy. Ke každému stínu patří jedna nálepka. K většině stínů jsou popisky vztahující se ke zvířátkům. Dítě se tak například dozví, že „Kočky mají zvláštní oči, které jim umožní vidět ve tmě.“ nebo v jakém domečku které zvíře bydlí.

Co se děti naučí?

Nálepky zobrazují mnoho druhů zvířat, které se děti postupně učí poznávat a rozlišovat jejich názvy. Mimo to se děti naučí rozlišovat velikosti, prostředí ve kterých zvířata žijí, ale třeba i jejich povrch těla (srst, šupiny, krunýř). Dítě se také učí rozvíjet svoji manuální zručnost a učí se soustředit.

Kde sešit seženete?

Tak jako u Traktorů a náklaďáků seženete i tento sešit v trafikám s rozšířeným prodejem o knihy, v knihkupectvích nebo internetových obchodech, případně u nakladatelství Fragment.

Cena se pohybuje od 90 – 150kč za výtisk.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Koťata

Naše kočka strakatá

měla čtyři koťata.

Jeden mourek, druhé bílé,

třetí žluté, roztomilé,

a to čtvrté strakaté, po mamince okaté.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi