V naší domácnosti nejvíce šetříme nákupem kvalitních věcí - počínaje nábytkem, přes oblečení, boty, kosmetiku, domácí spotřebiče, elektroniku, čistící prostředky atd. Stojí sice více, ale vydrží podstatně déle. Také se mi osvědčily denní nákupy potravin. Koupím, jen to, na co máme zrovna chuť a tedy to sníme. Odpadá tak vyhazování prošlých nebo zkažených potravin, které se hromadily v lednici po týdenním meganákupu v hypermarketu.

Přeji hezký den, Vendula Tichá, 


Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 

 


 

Říkanky

Hou hou, krávy jdou

Hou hou, krávy jdou, nesou mlíko pod vodou.

A ta naše jalová do kostela chodívá. 

Kostel se zboří, stodolička hoří,

skoč, panenko, do vody pro ty černý jahody.

Proč já bych tam skákala, sukničky si máchala.

Kde bych si je usušila? 

U pána nahoře, v tý černý komoře.

Pán není doma, von jel do mlejna,

pro čtyry ovce, pro pátýho skopce, pro šestýho do kopce. :-))