Kopřiva, pampeliška, sedmikráska, jetel, bez, šípek, jablka, co nikdo nestíhá jíst. Ze všeho se dá udělat výborný čaj. Nic na tom není. Dát do hrníčku, přelít vřelou vodou a čajík je hotov. V případě šípku a jablek je lepší nechat louhovat aspoň 10 hodin, klidně i více. Dělám v třílitrové láhvi, kterou utěsním talířkem. Čaj má hodně vitamínů a vím, z čeho je...

ivisek88

 


Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 

 


 

Říkanky

Hou hou, krávy jdou

Hou hou, krávy jdou, nesou mlíko pod vodou.

A ta naše jalová do kostela chodívá. 

Kostel se zboří, stodolička hoří,

skoč, panenko, do vody pro ty černý jahody.

Proč já bych tam skákala, sukničky si máchala.

Kde bych si je usušila? 

U pána nahoře, v tý černý komoře.

Pán není doma, von jel do mlejna,

pro čtyry ovce, pro pátýho skopce, pro šestýho do kopce. :-))