Hodně ušetří velké nákupy, protože člověk prostě nechodí často do obchodu a nekupuje zbytečnosti. My děláme velký nákup jednou za dva až tři týdny, jinak se kupuje jen čerstvé pečivo, ovoce a zelenina. A člověk ušetří víc, než se zdá. A jak nakupuje online, tak ani při těch velkých nákupech neskončí v košíku něco jen proto, že začnu slintat u regálu:)

 

 

Krásný den, Drdlová Pavla


Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 

 


 

Říkanky

Hou hou, krávy jdou

Hou hou, krávy jdou, nesou mlíko pod vodou.

A ta naše jalová do kostela chodívá. 

Kostel se zboří, stodolička hoří,

skoč, panenko, do vody pro ty černý jahody.

Proč já bych tam skákala, sukničky si máchala.

Kde bych si je usušila? 

U pána nahoře, v tý černý komoře.

Pán není doma, von jel do mlejna,

pro čtyry ovce, pro pátýho skopce, pro šestýho do kopce. :-))