Já se snažím šetřit různými způsoby, např. při čištění zubů vodu z kohoutku nenechávám puštěnou, při vaření používám pokličky , využívám služby nejúžasnějšího pomocníka - myčky nádobí, peru plnou pračku, namontovali jsme úsporné zářivky a netrpělivě čekáme na účty, jak se na nich tato opatření pozitivně odrazí :))

 

Ivana.demova


Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 

 


 

Říkanky

Hou hou, krávy jdou

Hou hou, krávy jdou, nesou mlíko pod vodou.

A ta naše jalová do kostela chodívá. 

Kostel se zboří, stodolička hoří,

skoč, panenko, do vody pro ty černý jahody.

Proč já bych tam skákala, sukničky si máchala.

Kde bych si je usušila? 

U pána nahoře, v tý černý komoře.

Pán není doma, von jel do mlejna,

pro čtyry ovce, pro pátýho skopce, pro šestýho do kopce. :-))