Dnes slaví: Radoslav Zítra: Stanislav

bydleniV minulých článcích jsme předělali dětský pokoj a nakousli jsme ložnici. Dnes bychom se mohli trochu věnovat bydlení tak nějak obecně. Nevím jak vy, ale když něco předělávám, věnuji dost času přípravě a hledání nějaké inspirace. Procházím internetové stránky, hledám fotografie a dělám si poznámky co by se mi líbilo, co bych upravila.

Neříkám, že vše z toho zrealizuji, nicméně je to taký rituál, před předělávkou jakékoli části bytu. Magazínů o bydlení je dost a to nemyslím jen ty tištěné, ale i ty internetové. Poslední dobou to vypadá, že si jsou všechny až moc podobné a nic moc je nerozlišuje.  Tak nějak mi chybí nové nápady.

Magazíny o bydlení 

bydlení

Při brouzdání po internetu a hledání oné inspirace jsem narazila na jeden magazín který je přece jen v něčem jiný. Je neotřelý, má přes 10500 čtenářů a přesto nemá své internetové stránky. Ještě pořád nechápete? Magazín Kuchyně & Bydlení se v tuto chvíli nachází hlavně na Facebooku. Fotografie od doplňků, přes kuchyně až k domům, doplňují výstižné popisy a názory čtenářů, z nichž losují a rozdávají dárečky. Děkují tím za podporu fanouškům. Pro ty z vás, kteří se Facebooku vyhýbáte, nemusíte smutnit, že o něco přijdete. Oficiální internetové stránky budou teprve spuštěny a to za devět dní.

Co nabízí Kuchyně & Bydlení

Zmiňované internetové stránky magazínu Kuchyně & Bydlení pak slibují nabídku všeho o bydlení na jednom místě. Soudě dle facebookových stránek, bude i na webu spousta inspirace a nápadů. Měly by zde být i věci ohledně nábytku, receptů a fotogalerie, které se nebudou týkat jen kuchyní. Již nyní se můžete předregistrovat a s napětím očekávat ostré spuštění. Informace o tomto magazínu se, díky jejich soutěži, řítí českým internetem jako lavina. V každém případě to vypadá, že tento magazín by mohl vnést nový vítr a inspiraci do světa bydlení. Pokud redaktoři přenesou elán a nadšení z facebooku na web bude to rozhodně zajímavá podívaná.

 

 

Zdroj fotografií: http://www.kuchyne-bydleni.cz/, www.facebook.com/Kuchyne.Bydleni

Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 


 

Říkanky

Princeznička na bále

Princeznička na bále,

poztrácela korále. Její otec,

mocný král, Honzíka si zavolal.

Honzíku, máš namále,

přines nám ty korále.

Honzík běžel za hory,

nakopal tam brambory.

Vysypal je před krále,

nesu vám ty korále.

Větší už tam nebyly,

ty už snědli v neděli.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi