Dnes slaví: Zdeňka Zítra: Jan

ÚklidZná to každá žena. Jste uprostřed nabitého pracovního týdne a o víkendu máte plány. Na pravidelný úklid domu tak není nejen čas, ale mnohdy ani chuť. Přesto vám to nedá a chcete uklidit alespoň trochu a za krátkou dobu. A pro tyto chvíle se vám budou hodit 3 chytré tipy, na které jsme se poptali zaměstnanců oblíbené úklidové firmy Ekologickyuklid.eu.

Také si někdy lámete hlavu nad tím, proč je vaše dítě takové jaké je? Nebo přemýšlíte nad tím, jak vaše díte ovlivní znamení, ve kterém se narodilo? Pojďme se spolu, na děti v jednotlivých znameních, podívat trochu blíže.

 

 

Období mezi 10. až 14. květnem bývá označováno jako období zmrzlíků, studených svatých, ledováků, ledových mužů a podobně.

Bývá to výrazně studené období, avšak charakter doprovodného ochlazení není vždy stejný. Někdy se teplota dostane i pod bod mrazu, ale častěji nastává pouze citelné ochlazení a především se vyskytují vydatné studené dešťové srážky. Ty jsou charakteristické i pro další významnou pranostickou dominantu, kterou představuje svatá Žofie.

Vašemu drobečkovi už brzy bude rok a vy dumáte nad tím, čím byste mu mohli zpříjemnit první narozeniny? Je ještě příliš malý na to, aby dostal praktické pomůcky, nebo můžete bez obav spojit radost pro něj s něčím užitečným pro sebe? Poradíme vám. Ideální je zkombinovat obojí. Když dítko dostane hračku, se kterou bude nanejvýš spokojené, a ještě k ní přidáte praktickou věc, která vám oběma vše usnadní, budou první narozeniny nezapomenutelným dnem. Máme pro vás pět praktických tipů, které vám výběr usnadní.

Přihlašovací hesla jsou součástí naší internetové identity a pracujeme s nimi takřka všichni, a to každodenně. Je snad už notoricky známé, že nejpoužívanějším heslem internetu na celém světě je číselná řada 123456 a také to, že více než 16 % lidí používá jako heslo křestní jméno. Nechcete-li se stát obětí útoku některého z hackerů anebo byste neradi přišli o svou identitu na některé ze sociálních sítí, měli byste se rozhodně vyhnout všem nejpoužívanějším heslům.

V poslední době se cestování stává jednou z neoblíbenějších činností nejen během letního období. Rodinná dovolená u moře začíná být téměř standardem a pokud mají lidé možnost, navštíví některou z lákavých zemí alespoň díky eurovíkendům, které jsou z mnoha důvodů absolutním hitem – jsou levné, nápadité a umožňují nám poznat vzdálené země za plné spolupráce průvodců a cestovních kanceláří.

Zajímá vás, jaký bude tento rok? S těmito krásnými kartami, které pohladí i oko, se můžete mazlit dlouho. Ač jejich poselství jsou jasná a stručná, tak ve chvíli, kdy s nimi začnete vykládat, se jejich energie doslova rozvine jako růže. Překvapily mne najednou obrovským množství jemných informací kolem. A tak, proč je nevyužít pro výklad na rok 2017.

Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 


 

Říkanky

Kašička

Vařila myšička kašičku,

na zeleným rendlíčku.

Tomu dala, tomu dala,

tomu dala, tomu dala.

A na posledního se nedostalo,

tak běžel do komůrky...