Dnes slaví: Igor Zítra: Olivie a Oliver

Pavel KlempířJe tomu prakticky přesně rok, kdy mě přes Facebook kontaktoval Pavel Klempíř s prosbou o pomoc při propagaci jeho projektu Daruj Hračku. Doporučení dostal od holek z Andělů bez křídel, se kterými spolupracuji již nějaký ten pátek, tak nebylo co řešit. Slovo dalo slovo a my měli plán. Součástí tohoto plánu byl i rozhovor, při jehož chystání mi padla brada k zemi. Po zjištění, co vše má Pavel a jeho tým, za sebou, jsem ten rozhovor chtěla ještě víc. První část rozhovoru jste si mohli již přečíst v článku Rozhovor s Pavlem Klempířem - Když Manažeři na vozíku dělají Ježíška. Dnes Vám přinášíme pokračování.

Pavel KlempířJe tomu prakticky přesně rok, kdy mě přes Facebook kontaktoval Pavel Klempíř s prosbou o pomoc při propagaci jeho projektu Daruj Hračku. Doporučení dostal od holek z Andělů bez křídel, se kterými spolupracuji již nějaký ten pátek, tak nebylo co řešit. Slovo dalo slovo a my měli plán. Součástí tohoto plánu byl i rozhovor, při jehož chystání mi padla brada k zemi. Po zjištění, co vše má Pavel a jeho tým, za sebou, jsem ten rozhovor chtěla ještě víc.

Lucie Ernestová je maminka, která si splnila sen. Tedy jeden z vícero snů. Ale věřím, že držet v ruce tak krásné dílo, jakým je nástěnný kalendář Miluj svůj život pro rok 2017 je jedním ze splněných snů. Inspiruje ji příroda, život kolem ní, její vlastní život a ohlasy, které na svou tvorbu má. Však uvidíte v rozhovoru, který jsem s ní dělala. O jeho část se ráda podělím.

Darina HubáčkováDámy, co rády nosí originální kabelky, se o Darině Hubáčkové již mohly dozvědět z internetu nebo od kamarádek. A kdo ji ještě nezná, tak ten se o ní dozví dnes v rozhovoru pro náš magazín. Dara Hubáčková je maminka, která se rozhodla při mateřské kreativně tvořit a pustila se do výroby originálních kabelek a doplňků pro ženy. Založila společnost Dara bags. Nyní o ní můžete číst v tisku i na internetu a přitom sledovat růst její firmy. Co vše se skrývá za jejím úspěchem, jak se jí daří sladit rodinu s prací a kde bere nápady?

Když s někým pracuji na osobní úrovni, musí tam být sympatie. Paní Marii Červinkovou, alias Kaseny, jsem poznala prostřednictvím sociální sítě a její fotografie mě nadchly. Shodou okolností jsem potřebovala profesionální fotky a bylo tedy jasné, na koho se obrátím. Upřimně jsem netušila, že naše děti spolu chodí do klubíku. Až posléze mi začalo docházet, že ten pán se zrcadlovkou na dětském karnevalu byl její manžel. Slovo dalo slovo a několik dní jsme probíraly, jak by focení mělo probíhat. Marie měla kopu nápadů a neskutečný elán. Když jsem ji viděla, bylo mi jasné, proč jsou její fotografie tak krásné. Ona totiž vyzařovala neskutečný klid a pohodu a to je u focení potřeba. Celé focení trvalo asi 2 hodiny a výsledky můžete vidět pod rozhovorem, který jsme spolu dělaly.

Pana Schröttera jsem vám tu již představila jako autora velmi zajímavé a ucelené knihy o bioenergiích s názvem „Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly“, kterou vydalo nakladatelství Eminent. Dělali jsme spolu na několika rozhovorech, ze kterých vyplynulo téma, které mě velmi zaujalo a které jsme tu také probírali. Pan Josef v jednom z mých rozhovorů totiž říká, že ženy, které mají sklon nosit řetízky na kotníčcích, byly v minulých životech orientálními tanečnicemi. No řekněte sami, není tohle zrovna pro modrokočkové čtenářky nejlákavěji nahozená udička?

Kláru Samkovou všichni znají jako právničku, která se zastává slabých. Věnuje se rodinnému právu, politice, ale i své rodině. Jak se jí daří sladit své pracovní povinnosti s těmi domácími a zda je spokojena s tím co dělá se dozvíte v dnešním rozhovoru s ní.

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Koťátko a sluníčko

Hrálo si koťátko na trávníčku,

sahalo pacičkou po sluníčku.

Sluníčko upletlo zlatý pásek,

tahalo koťátko za ocásek.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi