Dnes slaví: Igor Zítra: Olivie a Oliver

traktor

Všechny děti milují nálepky. Jak by také ne, když se dají sbírat a tak krásně kombinovat. Kde jsou ty doby kdy se jednou za čas objevilo nálepkové album. Dnes je knih a sešitů s nálepkami daleko větší množství a jejich nabídka je mnohem různorodější než bývala za našich dětských let. Pojďme se na jeden takový sešit podívat.

 

Začínáme

První strana obsahuje návod jak se sešitem zacházet a seznámí Vás s tím, že některé samolepky jsou navíc a děti si je mohou nalepit i mimo sešit, protože jim tam nebudou chybět. Děti musí na každé straně najít nálepky, které patří k jednotlivým „stínům“. Mohou to být celé stroje nebo jen jejich části.

Co v sešitu najdete?traktor

Tento sešit bude určitě zajímat kluky, kteří mají rádi stroje. Sešit má 12 stran s obrázky a texty k traktorům a náklaďákům. K tomu více než 80 samolepek na šesti stranách.

Jaké stroje můžete čekat?

Každá dvojstrana je zaměřená na jiný druh vozidel. V sešitu tak naleznete Traktory, Nakladače, Bagry a buldozery, Sklápěčky, Nákladní auta a Druhy nákladních aut.

Bonus navíc

Ke každému zaměření jsou navíc pěkné fotografie a krátké poučné texty, které děti se strojem seznámí podrobně. Děti se tak dozvědí k čemu jsou zpětná zrcátka nebo, že obří lopata se naklápí dopředu a dozadu. U bagrů zjistí, že lopatě se u buldozerů říká radlice a u náklaďáků zjistí proč mají hodně kol.

Konec

Poslední strana věnovaná druhům nákladních aut je věnovaná barvám, rozdílům mezi auty a zjišťování detailů. Děti si tedy nejen vytvoří své album, ale ještě se dozvědí spoustu zajímavých odpovědí k otázkám na které se maminkám špatně odpovídá.

Pro koho je tento sešit určen?

Doporučení na obalu je pro děti od 4 let, nicméně pokud máte dítko šikovné a je mladší může to klidně za vašeho dohledu zkusit.

Cena sešitu se pohybuje zhruba od 80kč po 120 kč,- Koupit jej můžete v knihkupectvích a větších trafikách, které prodávají i sešity pro děti. Mimo to lze sešit zakoupit v internetových obchodech nebo přímo u nakladatelství Fragment, které sešit vydává.

  


Sešit k recenzi nám poskytlo nakladatelství Fragment. Děkujeme.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Šneček

Šnečku, šnečku, vystrč růžky,

dám ti krejcar na tvarůžky
a troníček na tabáček,
bude z tebe hajdaláček.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi