Dnes slaví: Liliana Zítra: Dorota

Otevírací doba je od 9 hodin ráno. Vyplatí se, když si obejdete ZOO podél zdi k vedlejším pokladnám. Pokud jedete autem, tak je to to poslední parkoviště vpravo. Vyhnete se tím té velké frontě u hlavních pokladen.

Pokud berete malé děti a nechcete sebou tahat kočár, tak máte dvě možnosti. Zdarma si půjčit golfáč nebo vozík u hlavní pokladny. Od té vedlejší je to kousek po hlavní cestě v Zoo. Ukažte občanku a můžete vyrazit.

 

Doporučuji sebou vzít nějakou svačinu pro děti. Neb občerstvení počítají pouze se smaženým jídlem nebo s párky v rohlíku.

 

Toalety jsou u každého občerstvení a jsou docela čisté, když vezmeme v potaz pohyb turistů...

 

Pro děti je tam i hřiště kde se vyřádí. Zrada je v podobě bazénku který je poblíž. Pro naše děti to je magnet... Pokud jedete od želv tak pojedete přes malinký potůček který teče od rybníčku s kachnama.. V tom se děti náramně rády ráchají... Doporučuji s sebou vzít náhradní ponožky a tepláčky. Hlavně přejít to co nejrychleji bez možnosti zastavení :D.

 

Ve vozíku se klukům náramně líbilo. Vydrželi tam celé dopoledne a to jsou nějací chodci.. (v roce a půl pěšky sami vyšli Říp)...

 

Po celé Zoo jsou rozmístěné lavičky a různá prolézadla pro děti.

 

Vstupné je 150,- na dospělou osobu. Děti do 3 let zdarma.

 

http://www.zoopraha.cz

Další články z kategorie

Říkanky

Čáp

Čáp, čáp

do vody šláp.

Nohy ho studí,

čápa to budí.

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi