Dnes slaví: Anežka Zítra: Kamil

Akce březenNově vám přinášíme drobnou upoutávku na akce, kurzy a semináře, kterých se můžete zúčastnit v průběhu měsíce března. 

Rodiče mají právo na to, aby ve výchově dětí chybovali. Jak se však ze svých chyb poučit a neopakovat je? Besedují PhDr. Ing. Iva Jungwirthová, Mgr. et Mgr. Pavla Koucká a PhDr. Václav Mertin, psychologové a autoři knižních rádců pro rodiče. Knihy k dispozici na místě.

psycholog

Na semináři se dozvíte o vývojových stadiích dítěte. Samostatné jídlo, nočník, čištění zoubků, oblékání, odchody ven, uklízení a hygiena – to mohou být v období vzdoru pro rodiče docela těžké věci. V kontextu vývojové úrovně dítěte si povíme, kdy a v jaké podobě je vaše děťátko schopné se některé věci naučit a jak mu v tom efektivně pomáhat. Upřesníme si, co a v jakém období můžete od dítěte chtít a co naopak nezvládne a přesto je rodiči často vyžadováno. Seminář je určený rodičům dětí od jednoho roku do pěti let.

Beseda s Mgr. Wawroszovou na téma: Grafomotorika – rozvoj dětské kresby od dvou let. Dozvíte se jak pomáhat dítěti kreslit, co nám dětská kresba říká, nápady na motivaci malých dětí. Seminář je určen rodičům od dvou do šesti let.

Beseda pro rodiče dětí 0-3 roky bude dále rozvíjet téma načaté již v dubnu: vývojová psychologie dětí do 3 let. Všichni, které toto téma zaujalo budou mít prostor ptát se a diskutovat.

psycholog

Máme zde další besedu na téma nočníků s psycholožkou Mgr. Kamilou Wawroszovou.

Chcete udělat radost svým blízkým krásným dárkem, ale nemáte dostatek financí? Nezoufejte, máme několik typů, jak pořídit dárek, který skutečně potěší a zároveň příliš nezatíží Vaší peněženku.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Cesta do školy

Co si o mně šuškají

cestující v tramvaji?

Proč se smějí v jednom kuse

cestující v autobuse?

Diví se mi kolemjdoucí

psi i kočky, ba i brouci.

Údivem mi brada spadla

při pohledu do zrcadla.

Rozespalá po ránu

do školy jdu v pyžamu.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi