Dnes slaví: Gizela Zítra: Patrik

psychologUmožněte svým dětem lepší start do školy nebo do školky tím, že je nenásilně podpoříte v rozvoji dobrých pracovních návyků. Budeme mluvit o pozornosti, ukončování činností i o kreativní hře malých dětí. Seminář je určen pro rodiče dětí od 2-5 let.

Máte pocit, že s tak malými dětmi nelze navázat kvalitní spolupráci ? Opak je pravdou.  Naučíme se, jak i úplně malé děti motivovat po malých krůčcích například k nějaké výtvarné činnosti. Povíme si o tom, jaké můžeme pořídit dítěti hračky a pomůcky a nezapomeneme na nácvik poslouchání četby s knížky.

 


Kde: V Mateřském klubu Rybička

Cena: 50 korun za dospělého, děti zdarma

Ve spolupráci s Mateřským klubem Rybička vás zvu na seminář, který může být pro mnoho rodičů  aktuální. V krásném prostředí plně vybaveného mateřského centra plného hraček se jistě zabaví i vaše děti, které si zde můžou pohrát.
Malá miminka jsou také vítána, centrum je pro ně vybavené a na semináři  s nimi počítáme.

Jak se objednat: účast je nutno zamluvit. Můžete tak učinit na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 606467775.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Šel dědeček na kopeček

Šel dědeček na kopeček,

muzika mu hrála.
Nohy se mu třepotaly,
babička se smála!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi