Dnes slaví: Anežka Zítra: Kamil

Dovolená s dětmi je radost. Zároveň jsou děti velmi náročné, a proto je nutné vybrat místo, kde budou mít možnost zažít velká dobrodružství a spoustu zábavy. Jen tak budou děti spokojené. Plánovat dovolenou s dětmi byste proto měli začít v dostatečném předstihu. Pro děti je dobré, když budou moci na skvělé dovolené provozovat sportovní aktivity, které jsou nejen zdravé, ale děti také velmi baví.

 

Když na dovolenou, tak do Krkonoš

Naše nejkrásnější hory – Krkonoše – jsou k takovým dovoleným jako stvořené, a to nejen v letních měsících, ale také v zimě. Už jste navštívili Rokytnici nad Jizerou? Toto menší město se stalo centrem jak letních, tak zimních sportovních aktivit v regionu.

Kde se ubytovat

V Rokytnici nad Jizerou najdete moderní a plně vybavený ski areál, kde si spoustu zábavy užijí děti i dospělí, a to ať už na lyžích, snowboardu, nebo jednoduše na sáňkách. V letních měsících se toto místo stává pulsujícím centrem pěších turistů, kteří se zde procházejí po mnoha turistických trasách a poznávají okolí. Při procházkách vás jistě nadchne okolní nádherná příroda. Pro milovníky adrenalinu je připraven také bike park, motokáry nebo adrenalin park. Rokytnice nad Jizeru je skvělým místem také pro cyklisty, tenisty, volejbalisty a příznivce další sportů. Hledáte vhodné ubytování? V internetovém vyhledávači zadejte klíčová slova ubytování Rokytnice nad Jizerou.

Sporthotel Bohemia

Vybrat si můžete z široké škály ubytovacích zařízení. Pokud hledáte levné a zároveň velmi příjemné ubytování s rodinnou atmosférou, rozhodně si rezervujte svůj pobyt v Sporthotelu Bohemia. Tento rodinný hotel leží v nejmalebnější části Krkonoš a jeho poloha je příznivá pro všechny formy zimní i letní rekreace. Rodiče jistě ocení také dětský koutek, který tento hotel nabízí pro své klienty. Fotografie a další informace naleznete na www.sporthotel-bohemia.cz. Užijte si skvělou dovolenou se svými dětmi v srdci Krkonoš! Aktivní relaxace – to je ten nejlepší odpočinek pro vás i vaše děti.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Princezna na bale

Princeznička na bále,

poztrácela korále.
Její táta, mocný král,
Honzíka si zavolal.
Honzíku, máš namále,
přines sem ty korále!
Honzík běžel na horu,
nakopal tam bramborů.
Vysypal je před krále.
Nesu vám ty korále!
Větší už tam neměli,
snědli je už v něděli.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi