Dnes slaví: Nela Zítra: Blažej

Před časem jsme na zkoušku měli na Nejenmaminkam.cz bodový systém pro naše čtenáře. Rádi bychom ho zavedli na trvalo. Body by se sbíraly za čtení, příspěvky, sdílení, soutěžení a další aktivity. Odměnou by byly ceny nebo zajímavé slevy do internetových obchodů. Měli byste o bodový systém zájem? Pokud byste se chtěli podílet na jeho vytváření vyplňte naši anketu. Navíc 5 z hlasujících vyhraje knihu Jak se dožít 100. 

https://poll.fbapp.io/bodovy-system-na-nejenmaminkam-cz

Zajisté jste si všimli změn na Nejenmaminkám.cz a správně jste vytušili, že jsme zprovoznili bazar pro prodej věcí. Každý měsíc tak můžete oslovit minimálně 7 000 uživatelů.

V současnosti je tento bazar nastaven na dětské věci a potřeby pro těhotné. Do budoucna kategorie rozšíříme. 

Již je tomu více než dva roky, co se spolu můžeme potkávat na stránkách našeho magazínu. Za tu dobu se hodně změnilo. Přibylo návštěv, zakázek, ale i starostí. Když tak procházím Facebook a naše stránky napadá mě, že by vás mohlo zajímat zákulisí magazínu. 

Rádi bychom Vás odměnili za to, že k nám pravidelně chodíte. Rozhodli jsme se proto do konce roku odměnit každého kdo bude pravidelně přispívat pod články nebo do diskuzí.

Omlouváme se všem uživatelům za výpadek webu dne 16.3.2012 dopoledne. 

Čtenáři, kteří chodí pravidelně si jistě všimli změn na titulní stránce. Národní knihovna nás poctila svou archivací a tak jsme museli přistoupit k reorganizaci panelů po stranách.

Licence Licence Creative Commons se týká pouze textu na stránkách. Pokud není u článku uvedeno jinak lze text použít s odkazem na autora uvedeného pod titulkem článku a s odkazem na webové stránky www.nejenmaminkam.cz.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Káča

Moje dcera Kačka milovala říkanku:

Sedí Káča na lavici,

drží v ruce jitrnici

a ve druhé jelito.

Běž, Pepíku, vem jí to.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi